Temat: [non-pvp] Rokita.
Zobacz pojedynczy post
Stare 30-09-12, 10:30   #74
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Ode mnie w tej sprawie jeden jedyny post.

1. Irvizz bardzo mi przykro z powodu Twojego wyrzuconego ciała. ;/ Odezwę się do Ciebie jeszcze w grze.

2.
Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Jednak pisząc, że Rokita została zabita nieuczciwie oskarżasz całą ekipę o posiadanie botów, co na pewno miejsca nie miało. Nie można oceniać całej grupie na postawie jednej osoby!
Hmm.. jeszcze wczoraj usłyszałam w rozmowie z Kaelem dot. Dakasha, że jednostka reprezentuje przecież grupę. Ba! Nawet usłyszałam, że była to "ładna" reklama.

3. Nie wiem dlaczego ten temat jest ciągnięty, wałkowany i ciągnięty i wałkowany. Na co komu te wyzwiska i obrzucanie się błotem? W niczym to nie pomoże, a tylko wprowadza chaos. Merv na pewno sprawdzi kto miał bota i zostanie wysunięta odpowiednia kara. Wasze konwersacje w niczym mu nie pomogą, nie przyspieszą jego pracy.

4. Co do grupy, która zabiła Rokitę - gratuluję. Sami wiecie czy używaliście bota i innych wspomagaczy czy też nie. Jeśli nie to możecie być z siebie dumni. W końcu Rokita to nie byle jaki potwór. :) Jeśli tak, to no cóż.. Wasza sprawa. Ale sądzę, że radość wtedy nie jest chyba taka wielka i co to za osiągnięcie..
Nie mnie oceniać, nie było mnie tam. :)

5. Attax. Dziękuję Ci w imieniu RR (WR) za miłe słowa w tym bycie wyzwisk. Naprawdę doceniamy to i na pewno Rokitę pobijemy.. w odpowiednim czasie :D

6 i ostatnie. Trochę śmieszna dla mnie była ta burza w okół Dakasha. W końcu to sprawa między graczami. Jeśli blokował kogoś, jak zostało tu wcześniej wspomniane - było trzeba to zgłosić. Mamy przecież na to punkt w regulaminie. Dalej.. Naprawdę tak Was tym wkurzył? Jedna osoba spacerująca za Wami? To trochę brzmi jak "mamo! a on za nami idzie i nam nie pomaga." xD Fakt, jest to irytujące, ale było trzeba to olać albo doprowadzić do jego śmierci skoro tak Was denerwował.
Wiem dlaczego to zrobił i niestety albo stety, dałeś się Kael sprowokować dając upust temu tu na forum..
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.

Ostatnio edytowane przez negrula ; 30-09-12 o 10:39
negrula jest nieaktywny