Temat: [dyskusja] K***A co sie dzieje???
Zobacz pojedynczy post
Stare 14-04-12, 07:49   #6
Tronk
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 5
Domyślnie Ogarnijcie się!

Zanim się wypowiem o tym temacie chcę napisać dwa słowa o tych panach co już coś napisali. Do pana "El'doki pro boi dupy". Skoro z Ciebie taki kozak to czemu piszesz z nooba? chyba że to Twój "main" to przepraszam, ale na tym lvlu to możesz się rozliczyć, ale z ratami w kanałach. Do pana "Horsu". Czy on napisał, że ma hunta od collegium i nie może grać? czy to że zabijają go przez pomyłkę? może nie długo będą dodawać do vip ludzi od których wcześniej kupili status szlachecki albo robili interesy, a po fakcie napiszą "oj bo zapomniałem". Nie wiem czy co nie którzy to zauważyli, ale każdego vipa można edytować, więc co za problem postawić skulla przy tych co faktycznie czymś podpadli? Proponuję oddać poszkodowanemu itemy i przeprosić go na tle forumowiczów, pokazując, że ta gildia nie upadła na same dno. Jeszcze jedno, osoba, która padła prosiła po pierwszym dedzie żeby resztę poinformować na vt, że to pomyłka.Ten kto nie przeczyta dokładnie tematu, albo ma zamiar dać koment "puacz off" to niech w ogóle się nie wypowiada.

Proszę nie mylić postaci Tronk z nickiem na forum, to dwie różne osoby.
Tronk jest nieaktywny