Temat: Kusza
Zobacz pojedynczy post
Stare 22-07-11, 12:51   #14
Dinoo20
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 462
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ozi Zobacz post
moja sugestia jest taka zeby nawet podbić próg lvl na te wzmocnione bełty do 80, i pewnie zaraz mnie tu zjadą bo mi to obojetne i tak mam duży lvl ale wbilem go od początku gry kiedy tego wszystkiego nie było a missy były częstsze niż trafienia.
Dokładnie. Zgadzam się w 100%. Powinni podnieść jeszcze bardziej próg lvlowy uzywania najmocniejszych bełtów gdyż są one za mocne na 65lvl. Taki lucznik z kusza i tymi bełtami na 65lvl bedzie robil za duzo zamieszania według mnie. I takze nie mowcie ze mi to obojetne bo mam wysoki lvl. Tak samo jak Ozi wbijałem go sam i wczesniej było o wiele gorzej niz teraz. Do wyboru byly 2 bronie(łuk, kusza) i celność jak i dmg były o wiele mniejsze a i tak sie jakoś expiło.

A kosky'emu(nie wiem jak sie odmienia xd) radze aby zamiast narzekać wbił te 3lvle i zaczął chodzić z kuszą.

Nie testowałem jeszcze łuku z nowymi strzałami także nie wiem jak się z nich bije ale nie może być aż tak tragicznie jak mówicie. Za te 300miedziaków dostaniecie najmocniejsze strzały i zapewne nie są one słabe. A łuk także można podbić aby miał więcej celności.


##Blumx
to najwidoczniej słabo się rozglądasz :) osobiście znam przynajmniej pięciu elitarnych zwiadowców na 65lvl lub wyższym.
__________________
"There is no force on Earth more powerful than the will to live"
Dinoo20 jest nieaktywny