Temat: Licor
Zobacz pojedynczy post
Stare 31-03-22, 12:58   #25
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Licor zniechęca graczy i powinny być tam misje x2, wiadomo to nie od dzisiaj. Dlaczego na tibii usunięto roka(oczywiście dla chętnych on dalej istnieje)?...
Licor zniechęca ?? Że kogo nowych graczy ?? Ty raczysz żartować !

Licor ma 2 poważane błędy na początku misja z łopatą jest coś zepsuta i cięzko trafić w dialog co faktycznie może zniechęcić nowych.

I spotkałem kilka nowych osób które miały problem z tym jak przejść na główny kontynent.
"DLATEGO PROPONOWAŁEM dodanie Info że należy udać się do zarządcy po "Pozwolenie"

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
...Przyjdzie na to forum jakiś zetix albo neilan z neolitu, spędzili w tej grze nawet nie 1/10 tego co inni i wypisują totalne głupoty w które chyba tylko oni sami wierzą. Co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze, te zmiany wcale im nie będą przeszkadzać bo zapewne albo nie będą grac albo wbiją 20poziom i tyle będzie z ich zabawy.
Naprawdę mnie zadziwiasz. Czemu tak bardzo zależy Ci na usuwaniu Licor ? Jak pisałem to jest część gry i koniec TAK jest i zaakceptuj to.
Jeżeli wymaga poprawy to zaproponuj coś rozsądnego bo póki co potrafisz tylko płakać i obrażać innych.

Co Ty wgl wiesz? Grałem i na 1 i na 2 sezonie na obydwu wbiłem do pierwszej 50 graczy więc coś tam gram może nie tyle co NO LIFE - y ale cóż mam rodzine, prace i życie osobiste więc nie mogę poświęcić swojego życia dla Altaronu. Brałem udział w testach na test serwerze po sezonie 1, przedstawiałem swoje pomysły część z nich została zaimplementowana w grze więc musiała się spodobać i graczom i administracji.

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Thebille bo chyba innego określenia na tych osobników nie ma.
Osobowości, których sprawa kompletnie nie dotyczy a mają najwięcej do powiedzenia, hatfu
Sam sobie wystawiasz opinie takimi wypowiedziami. Odrobinę kultury by nie zaszkodziło.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem