Zobacz pojedynczy post
Stare 08-02-22, 11:54   #68
michal900
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 9
Domyślnie Witam.

Gram na cPVP nickiem Sathera, wróciłem do gry po 2 latach dzięki Profesorkowi, który odpalał streama z sezonowego i mnie naszła nostalgia i chęć powrotu do gry. Sam swoją przygodę rozpocząłem z bratem w 2017 roku. Jako że pracuje i mam tylko czas grać w godzinach rannych postanowiłem wznowić rozgrywkę na cPVP gdzie miałem już 120 lvl, misje porobione, dostępy jak przeszłość i takie tam. Nie mam czasu żeby grać wieczorami z ekipą robić th, praktycznie zawsze expiłem sobie solo bo lubiałem tak sobie latać :P Dlatego też, wiedząc o tym nie chciałem zaczynać gry od nowa, od nowa wbijać zrękee po rybki czy wbijać lvl i takie tam, wyścig szczurów nie dla mnie. Chciałem sobie wrócić popykać. A tu nagle info że serwery będą łączone.... Moje zdanie jest takie: zaznaczyłem żadna z powyższych, ponieważ z mojej perspektywy będzie to nie fair gdzie mając 60 misji u Kamila po złotą rybkę muszę jeszcze ją robić kolejne 210dni XD (tak wiem zaraz się znajdą tacy co powiedzą to idź zrób postać na sezonowym i w 30dni masz rybkę) okej ale nie chce mi się łowić tych ryb gdzie na cPVP mam już połowione i sobie dziennie oddaje misje. Rozumiem z drugiej zaś strony że chcecie łączyć serwery żeby więcej ludzi grało ale szczerze, jak postawicie nowy server zamiast tego sezonowego to ludzie tam pójdą grać i nici z Waszych planów (może się mylę). W każdym razie przykład z rybką to jeden z wielu dla których zaznaczyłem opcję żadne z powyższych. Dodam tylko tyle, że moim zdaniem Altaron od lat to jeden z najlepszych OTSów jaki powstał. Pamiętam jak dwa lata temu uzupełniałem wiki o daily dla nekro zwiada gdzie szukać grobów itp, teraz również uzupełniałem dane o Urbana itp, po prostu bardzo podoba mi się ten projekt i czuję się jego częścią. Mam nadzieję że wybierając dowolną opcję, zrobicie to sprawiedliwie. Pozdrawiam, Sathera

Ostatnio edytowane przez michal900 ; 08-02-22 o 12:08
michal900 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem