Temat: Upiorzyce
Zobacz pojedynczy post
Stare 30-01-22, 12:05   #8
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 503
Domyślnie

ok zapraszam na dc hertagonu na streama

Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
Upiorzyca nie ma bonusu nocnego. Ja jestem za tym, żeby poprawić jej zbugowane wavewy, które (jak i u proroka) strzelają przez walle/ściany. Można też rozważyć usunięcie summonowania pokutnika, analogiczny prorok nic nie przyzywa.

+trzeba poprawić rozstawienie mobów na kółku na dalszym klasztorze albo zwiększyć expa za upiorzyce, bo jest on niedostosowany do warunków tego respa
Skończ pierdolić bo cały czas jakieś fake info zapodajesz. Bonus nocny jest. Legio bez bonusu daje w nocy 18-25k expa ;) Bosik potwierdzi bo oglądał teraz stream.


Co do hitów, to miałem rację, ale tylko częściowo. Hity upiorzycy po prostu stackują się. Do 1400 jej się stackuje jedna bułka w sekundę, ofc odrazu leci kolejna kulka za 600 albo kolejne efo oreh.

Ma fast attack tak szybki, jak kpiro z orła i po prostu hity stackują się i cały czas widać te 1000, 1200, 1400, 800, 600, 1200, 1400. Bosik potwierdzi.


Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
90% bredni.
- znając życie zabiłeś ich z 40 a piszesz o 400
30 upiorzyc na 1 refil zabijam. Tylko po prostu uważałem, żeby tego gówna nie bić w nocy, dziś 2x w nocy poszedłem i złapałem się za głowę.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 30-01-22 o 12:15
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem