Zobacz pojedynczy post
Stare 29-01-22, 04:01   #44
Waka
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 43
Domyślnie

Szczerze powiedziawszy jestem trochę zdumiony, że propozycja 100% expa przeniesione znalazła się na ankiecie. Moim zdaniem jest to kompletnie niesprawiedliwe dla graczy z c-pvp.

Wypowiedzi profesorka i rahliuxa o wartości expa są mocno niereprezentatywne, ponieważ zakładają że każdy gracz c-pvp to milioner mający 30 setów 16% i nie doceniają jak gigantycznym bonusem do expa jest 2x, aby nie być gołosłownym podam wartości z mojej postaci, która nie jest ani ultramocną profesja do robienia prawdziwego giga-expa ani ja nie jestem bogiem tibi.

Gram zwiadem nekro-ele i naprawdę nie rozumiem stanowisk o tym, że te 2x to jest jak 30% bo hurr durr sety i talary. Ja na 90 levelu w mosiężnym secie i jastrzębiu robiłem 1.4kk na staminie na górskich orkach. I teraz przyjrzyjmy się tej wartości (1 i 4) KK to panowie jest milion czterysta tysięcy punktów doświadczenia na godzinę na 90 levelu w śmieciowych itemach w postacią w rękach rpg-grajka.

Wartości na serwerze sezonowym są po prostu chore ludzie 90% graczy serwera cpvp nie widziało expa większego niż 2.5kk na godzinę w życiu na oczy i ktoś tupet pisać, że to jest 30% więcej tylko?
Inne wartości z sezonowego:

Węże wodne kogar dla magów 170+ 3kk+ na godzinę solo.
Nowe pokutniki dla magów 180+ na większym levelu do 4kk+ solo.
Nawet zwykłe mysmenie ofertują na sezonowym nawet ponad 1.5kk+ na godzinę w zależności od profesji.
Piraci dla magów 2.5kk+ solo.
Dzisiaj na bagiennych hydrach z chłopakami mieliśmy 4kk na godzinę jak by to moi koledzy 7.4 tibia grajkowie powiedzieli orshaball-ots.

(W woli ścisłości nie jestem fanem nerfów na którykolwiek z tych respów na serwerze 1x nie będą dawały takich wartości).

Po 2 tygodniach sezonowego ludzie już wbili sety i level aby iść na spawny na których kręcą exp niespotykany na 1x serwerze i to nie jest kwestia tylko nowych respów. Dla porównania 1.4kk na cpvp na godzinę to ja kręcę magiem 180 levelem w secie chaosu 16% na mrok na górskich trollach i to jest max, bo dalej spawn nie wyrabia i jedynym lepszym spawnem dla mnie są węże wodne na przeszłości, gdzie zrobię koło 1.7kk na full odpalę.

Argument, że serwer trwa krótko jest kompletnie bez sensu, bo po pierwszych 2 tygodniach jak ludzie wbili 100 level i mieli chociaż mosiężny set to już i tak zyskiwali na bonusie expa czyli w 90% czasu istnienia tego serwera mieli gigantyczny bonus do expa.

Podsumowując sam mam teraz postać w top 20 sezonowego i wspaniale by było jak by była przeniesiona z takim levelem jak mam, ale bądźmy szczerzy jest to po prostu nie sprawiedliwe dla innych graczy. Moim zdaniem maksymalna dopuszczalna wartość to koło 60% expa. Na miejscu administracji bym nie brał wyniku ankiety na poważnie, bo ludzie głosujący na 100% expa to gracze sezonowego którzy są teraz najbardziej aktywni i oczywiście wybierają opcje najbardziej im przychylną nie patrząc czy jest to sprawiedliwe dla innych grających.

Ostatnio edytowane przez Waka ; 29-01-22 o 04:11
Waka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem