Zobacz pojedynczy post
Stare 24-01-22, 05:18   #17
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Happyde Zobacz post
Witam,

Postać którą gram na CPvP to Caday/Reg Gin.

Bardzo fajnie, że temat powstał, bo od samego początku, kiedy było ogłoszone, że postacie będą przenoszone z S2, na CPvP, zastanawiało mnie jakie będzie końcowe rozwiązanie.

W pierwszej chwili byłem, za tym by przenieść postacie takie jakie są na S2 (czyli 100% exp), jednak nie spodziewałem, się że tempo zdobywania poziomów, będzie tak szybkie (dla porównania na S1 top 1 miał bodajże 221lvl?). Więc ta opcja raczej nie przejdzie, z racji, że jednak na CPvP +250lvla nie wbija się w miesiąc gry. Dodatkowo na złotą rybkę trzeba poświęcic 270dni, troszeczkę nie sprawiedliwe względem osób, które grają tam nawet od pół roku. Więc rybka odpada w każdym przypadku.

Najlepszą opcją w takim wypadku wypadała by opcja nr 4, 50% expa da równowartość tego ile ktoś by musiał poświęcić czasu na exp by osiągnąć to samo na CPvP. Talary również bym odpuścił, jest ich wystarczająco dużo na serwerze, a możliwości zarobku jest wiele. Pozatym założenie (z mojej prespektywy) jest takie, że serwer sezonowy ma być odskocznią dla graczy grających regulranie na zwyklym serwerze, więc poradzą sobie z gotówką lub jej brakiem.

Mój głos w tej ankiecie będzie uzależniony od wyniku ankiety z drugiego tematu, z racji takiej, że decyzja tam podjęta, pozwoli mi podjąć decyzje tutaj. Ponieważ tworzenie drugiego serwera, w tym pvp w moim odczuciu mija się z celem.
Prosze pomnożyć tą opinie przez 2.

Btw. serio chcecie przenieść 100% exprate postacie z tego orszabala wyekspionym na niezbalansowanym Kogar?
Taki Profesorek skwierczy jak przypalana mysmienia tylko dlatego że już sobie obmyślił materiał na streama jak bezkarnie przypala causalowych graczy, przeliczając ich plecaki na RL złotówki. Bo tacy ludzie nie rozumieją że nie każdy traktuje Tibie zawodowo i ma hehe "ambicje" na bycie pr0 xD

Cytat:
Napisał keroseforP Zobacz post
jezcze misje drugi raz robic wszystkie +skillowac od zera
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem do czego sie odnosi to co cytuje, ale misje zostają, w każdej opcji ankiety.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."

Ostatnio edytowane przez neilran ; 24-01-22 o 05:32
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem