Zobacz pojedynczy post
Stare 23-01-22, 11:36   #7
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Zwiad necro ma dobre leczenie jeśli ma wyższy m level i subprofe alchemika. Ale większość graczy maksuje dist (nie wiadomo po co) i ma problem z leczeniem. Hale tawis na 40 m levelu + wyzdro na wysokiej alchemii daje nam leczenie 1300+ na turę, dla postaci bijącej z dystansu. Wg mnie jest ok.
nie no teraz to poleciałeś prawie tak jak moje eq za ladę. Mam 44mlvl na spvp i hape tawisem lecze sie 380-480, gdzie średnią idzie sobie z tego łatwo policzyć. Nie wiem skąd porvało ci 1300 skoro z potionem wyzdro na 160 alchemi to ledwo będzie 1k. Dodatkowo zwiad nekro na hlvlu i end game kuszach nie bije dużo więcej z pugi od hape odes kpiro a waste jest nieporównywalnie mniejszy.

Ja tam uważam, że profesja nekro powinna przede wszystkim inaczej się skalować, teraz wygląda to tak, ze na low lvlach dzieki niewidce zwiadek/woj nekro do 150lvla jest by far najlepszą profesją w grze a potem duzo duzo traci.

Dać stałe pare % wbudowanego leczenia się od żywiołu mroku na nekro rosnącego wraz z lvlem postaci, cyferki tutaj trzeba dobrze ogarnąć by nie było za słabe/za silne. jakieś 10% leczenia na start(niskie poziomy mają stosunkowo mały dmg), do 25% na maxa moze troche więcej..
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem