Zobacz pojedynczy post
Stare 13-12-21, 19:01   #98
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
No ja to rozumiem, to nie widać na nich Twojego eq, statów, moge Ci wierzyć i nawet jestem skłonny, ale przedstawiłeś to tak (albo ja mam takie wrażenie) jakby zwiadek był teraz pod każdym względem najlepszą profesją i kręcił lepszy exp od maga z gfb.
Co do skradania sie to zgadzam sie że w pvp jest to broken, a w pve może zbyt silne - chociaż z tego co pamietam to nie można przy tym korzystać z czarów żadnych.
To są statystyki na dzień dzisiejszy tej postaci


a to eq noszone od 75 lvla na tej postaci, czyli szczęście jednak mniejsze, no coż (no poza sępem) a dlaczego smocze? bo jest bardzo łatwe do bonusowania zielonymi* zwojami, co szybko tworzy z niej lepszy zamiennik bitewnego seta.


Nie mam powodów by kłamać, każdy kto grał zwiadkiem na obecnym cpvp pewnie zauważył jego moc.

Jest to najłatwiejsza postać do gry i zarazem najszybciej się rozwijająca.

Exp mniejszy to może robić na 300lvlach dopiero od maga duchownego, który wejdzie na klasztor.

Zresztą discord to najlepsze źródło kontentu, który zawsze można wyszukać w odpowiednim momencie.


Ja tu tylko to tak zostawie, opisałem od początku do końca co jest nie tak w zwiadowcy i jednej z jego subprof. Trzymajcie się i bawcie dobrze.

Ostatnio edytowane przez Rahilux ; 13-12-21 o 19:15 Powód: zielonymi zwojami nie niebieskimi
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem