Zobacz pojedynczy post
Stare 11-12-21, 09:57   #8
Bigosinski
 
Zarejestrowany: Sty 2017
Postów: 23
Domyślnie

1. Prędkość zdobywania doświadczenia:
XP/skill x1.5 loot x1, tylko wg mnie powinien być i tak merge postaci nawet na zboostowanych stage'ach, żeby nie było, sam nie zamierzam grać po sezonowym, możecie mi usunąć postać, ale jednak część graczy ma mental blocka, i nie chcą grać na serwie, gdzie postacie przepadają, więc pod kątem żywotności sezonowego myślę, że merge powinien być. Przez te 3 miechy i tak nikt nie dogoni topki z CPVP.

2. Prędkość zdobywania umiejętności:
Lekki boost, do 8 PN za lvl jest ok, 10 to zdecydowanie za dużo, to jest prawie połowa więcej niż obecnie. Zresztą i tak gra jest zrobiona tak, że do 100+ lvla i tak nie ma w co tych PNów wrzucać, bo skille są poblokowane.

3. Złota rybka i inne misje:
Złota rybka 30 dni, co do reszty questów nie mam zdania.

Dodatkowy pomysł:
Zwiększenie mnożnika z bonusowej staminy do X1.5 - na sezonowy wbije mieszanka graczy emerytów, którzy wbiją z sentymentu i będą grali po 2h dziennie oraz osoby, które będą waliły sztywne PG, żeby choć trochę wyrównać szansę pomiędzy jednymi i drugimi proponuje zwiększenie mnożnika bonusowej staminy (albo w inny sposób zreworkować ją, żeby bardziej wspierała niedzielnych graczy).
Bigosinski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem