Temat: Koniec?
Zobacz pojedynczy post
Stare 06-07-20, 21:16   #36
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
No to jeszcze raz.

Znajdujemy buga, wylaczacie pvp
Ezpimy, zwiedzamy mape, gra jest niegotowa do otwarcia, administracja nie ma wyboru - przyznaje racje i daje wybranym gracza (w tym nam) przedmioty bez ktorych gra jest niemozliwa.
W miedzy czasie polaczki wbijaja topke, szykuja sie do rzadzenia na Waszym projekcie.
W miedzy czasie oczywiscie wychodza takie smaczki jak sioh na 3 kratki, demony nie przechodzace po scianie ognia (ogolnie ta sciana ognia mocny abuse), brak loota w lepszych mobach (3gp plx), brak opcji sprzedazy loota lepszego niz ze szcurolakow pod miastem, niedokonczona mapa (hail quest na hydrach), rytulaly przyzwania graczy z innej czesci mapy przy uzgciu dzwigni w ramach zbugowanego lochu, stronniczosc, nawet kamien teleportacji zmieniliscie bo dupka bolala, ze jeden kupilem i cala gildia mogla uzywac. Igla nad ktora pracowaliscie taki szmat czasu dostala swoja szanse, ale daliscie dupy.
Gdybyscie w kulki nie lecieli przez miesiac w kwestii pvp i zamiast łgać, że pvp wylaczycie na czas napraw to mialoby to szanse. Woleliscie jednak wodzic graczy za nos, by finalnie placzki mialy swoje upadajace nonpvp.
To ja wracam do ćpania, wstyd, by mi bylo, ze byle cpun (kocham te latke) sumuje tyle lat Twojej pracy.
1. Nie wiem czemu przypisujesz sobie czy tam twojemu teamowi jakieś zasługi jak problemy ze skullami były raportowane przez wielu graczy równocześnie bo dotykały każdego
2. Kto i jakie przedmioty wam dawał? xD
3. Ciężko, żeby Polacy nie byli w topce skoro stanowili najliczniejszą grupę graczy.
4. Różne błędy ze spellami czy innymi rzeczami wychodziły, niesamowita sprawa, że pojawiają się błędy co nie? Nie jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkiego, pomijam już też skalę samego sprawdzania. Co innego jak po mapie biega 5-10 osób od dłuższego czasu i część rzeczy nawet nie rzuci im się w oczy, a co innego jak wbija ich ponad 100 i gra przez kilka tygodni. Myślę, że grając w tibie czy otsy od takiego czasu powinieneś już to dawno zrozumieć (pierwszy z brzegu przykład... Cipsoft).
5. Co do loota, był i jest. A to, że wiele przedmiotów ma niską szansę na dropa to prawda i nikt się z tym nie kryje. Co więcej, możesz nawet teraz odblokować sobie informację z dokładnymi procentami.
6. Była opcja sprzedaży lepszego loota, w kilku miejscach. Tylko na nieszczęście pewnych osób nie mamy złomiarzy w depo, którzy skupują wszystko. Nie powiem, że wszystko dało się sprzedać bo były przypadki zagubionych w akcji przedmiotów. I znów, dodam że od jakiegoś czasu możesz sprawdzić, który dokładnie NPC kupuje przedmiot, za ile i gdzie się znajduje
7. Brawo inspektorze, trafiłeś na jakiś nieskończony resp (gdzie nawet tego przypadku nie kojarzę, ale pewnie taki był bo sam trafiałem na niedoróbki) w mapie, która ma ponad 50mb (3x mniejsza od 20 letniej rl mapy).
8. Dźwignie, kamień -> 4.
9. Stronniczość w czym? To, że nie lubię torgowców nie ma nic do rzeczy
10. To że projekt zaczął się X czasu temu nie znaczy, że w takiej formie był planowany od samego początku. Nawet nie chce sobie przypominać ile zmian przez ten czas zachodziło.
11. Nie lecieliśmy w kulki, z pvp jest bardzo prosta sprawa i już milion razy ją tłumaczyłem w różnych miejscach. Decyzja o tym, że serwer ma być pvp została podjęta zbyt krótko przed startem i się na tym przejechaliśmy i tyle w temacie. Jak okazało się, że ogarnięcie tego tematu zajmie nam sporo więcej czasu to postanowiliśmy, że obecny świat pozostanie npvp a będziemy dążyć do odpalenia drugiego już z pvp. I zrobimy to dopiero teraz w wakacje.

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
A w temacie cpuna - jestem bardzo impulsywna osoba, moj jad to juz mem, podobnie jak opinia, ze cpam. Mimo wszystko nawet moje najgorsze nemesis nie moze powiedziec, ze nie jestem czlowiekiem z ktorym nie da sie prowadzic dyskusji opartej na obustronnym szacunku, kwestia, by nie probowac ze mnie robic idioty.
Skoro sam twierdzisz, że jesteś chodzącym memem to się już tak nie oburzaj Myślę, że na ten moment można skończyć dyskusję na forum Altaronu i jak chcesz jeszcze się na coś wyżalić albo pogadać to możesz pisać na discordzie priva albo na serwie. Jeszcze bany dostaniemy
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem