Zobacz pojedynczy post
Stare 24-01-19, 18:18   #188
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

1. Tak na nierównych zasadach, jestem tyle pnow stratny, ze oprócz m lvla mialbym max sile
2. Nie kojarze zadnych bugów, za wyjątkiem złotej rybki, które zostały zabierane przez administracje. Swoja zrobiłem uczciwie. 271 dni dokładnie trzeba każdemu, a nie rok. Przynajmniej nie pisałem smsów z oferta za rybke.
3. Warmode to żaden bug, wam wszystko jedno czy będą resety czy nie(po to macie sezon), ale to było DOBRE z dwóch powodow:
a) Ubylo expa, zniknelo więcej "dwusetek" niż powstało
b) Postacie wyruXhane po transferach na dużo więcej niż wy uzbieracie na sezonie mogly w jakiś sposób zagospodarować zrujnowane miesiące/lata gry.
4. W waszym mniemaniu to bardziej serwer npvp niż pvp wiec skad ta zmiana decyzji(a wcześniej byłem na pvp razem z wami)
5. To "dodrukowanie talarow" w żaden sposób nie zniszczylo ekonomii, potwierdzone info, wobec tego na takich samych zasadach podzielone przez mnożnik do loota na sezonie, smialo możecie wnosic talary.
6. Dwa tygodnie tabelki, która miała być na stałe, DZIEKI CATTHON.

Ból dupy szanowny "exkolego" macie wy wszyscy. Mianowicie: plakaliscie o cpvp, plakaliscie o sezon I, placzecie o sezon II, placzecie o transfer postaci, a do tego placzecie o transfer postaci z eq i 200 talarow(za które nic nie kupicie biznesmeni). Ja placze o to żeby nie rozwalić wami dobrze działającego serwera, bo jesteście toksyczni a stylizujecie się na forum na bohaterow. Na takich samych bohaterow jak przy każdym placzu i cudownych metodach na zaludnienie serwerow. Jednyne co możecie zaoferować to zaludnienie serwera wami(ile by was nie było), a po miesiącu znowu plakac o reset. To ze znacie gre na pamięć i zrobicie wszystko w miesiąc czy w sezon nie znaczy ze każdy to zrobi w taki sposób. Edycje umierają z waszych nudow, przejmujecie serwer, ok, wasze prawo, a potem neutrale przestają grac. Dla większości nowszych graczy jest to serwer TRUDNY, dla zwykłego solo grajka dwie deski i nie ma na blesy, ludzie odchodzą. Wiec skończcie z wlasna hipokryzja, a przed tym, skończcie plakac.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem