Zobacz pojedynczy post
Stare 21-11-18, 16:04   #20
Kr3jzoL
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 19
Domyślnie

Próbowałem parę razy wyciągnąć z wypowiedzi Astera o co mu chodzi, ale cóż polski to trudny język i nie każdy go jeszcze opanował.
Ja tam nie wiem co zamierzacie, ale weźcie parę rzeczy pod uwagę jak np. to, że Aster, ja, czy też Comum mamy 180-190+ zręczności. Takiego skilla nie wbija się w tydzień (w 99% przypadków xD), a przy obecnym stanie gry dzięki PN mało co trzeba poświęcić na trening przy innych umiejętnościach. Mogę poświęcić kilka setek godzin żeby "zaoszczędzić PN'y" co w ogólnym rozrachunku na późniejszym etapie da mi 3-4skille przewagi? Nie oszukujmy się, ale daje to tyle co nic.

Zmierzam do tego, że żeby dualem wykręcać te 1/5 exp/h więcej trzeba poświęcić mnóstwo czasu na wbicie dość nietypowej umiejętności, która nie rośnie bijąc enta na pół afk'u (no i mieć pogromcę +6). Więc albo dual>2h w expie i zwiększyć obrażenia w jeden cel dla 2h, albo usuńcie duala i bez problemu. Bo będzie to wyglądało tak, że poświęcisz pół życia na wbijanie zręczności po to żeby albo być gorszym w tankowaniu od 1h+tarcza, albo zadawać mniejsze obrażenia i gorzej expić od 2h. Taką hybrydę na, którą trzeba poświęcić tyle czasu możecie z miejsca usunąć i po problemie.

To mówiłem ja, Kr3jzoL.
Kr3jzoL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem