Zobacz pojedynczy post
Stare 26-10-18, 16:48   #1
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie Karawany i ich Eskorty

Proponuję zmiany w misjach na Eskorty.
Wiem że ta propozycja wiąże się ze zmianą w fabule ale obecnie korzystanie z dodatkowych karawan jest na tyle utrudnione że NIKT z nich nie korzysta.

Obecnie 60 eskort aby odblokować misję Ajsorska współpraca
Proponuję aby ta misja była dostępna na sam początek przed wszelkimi eskortami nie blokując karawany i to O KAŻDEJ PORZE.
Ma Hasło misja robimy "Ajsorska Współpraca"
Na hasło Eskorta robimy eskorty.
Po wykonaniu "Ajsorskiej współpracy" odblokowujemy tylko eskortę na Kampanie krasnoludzką.
Karawanę zaś mogła by odblokowywać misja Glejt Wstępu.

Obecnie 30 eskort aby móc wykonać eskortę na Raindar.
Eskorta jako że dla nowego gracza nie jest łatwa mogłaby być od tych 30 eskort, ale możliwość podróży karawaną od początku O KAŻDEJ PORZE.

Chodzi mi o rozdzielenie eskort i karawan. Powiedzmy o danych godzinach jadą karawany z TOWARAMI dlatego na nie czychają "Bandyci" dla zysku i trzeba je eskortować. Karawany o innych porach jeżdżą w sposób nieplanowy dlatego omijają zasadzki.

Dla uzasadnienia:
- Raindar to ekspowisko potrzebne na początku rozgrywki. Gracze są wtedy bardzo wolni, a sam exp dość mocno oddalony.
- Kampania krasnoludzka - To równiez exp na samym początku, a możliwość sprzedaży itemów również głównie do 100 lvl gdzie trzeba sporą część eq nosić w plecaku gdzie największe zagrożenie czycha ze strony innych graczy (bo żeby wziąść jak najwięcej itemów bierzemy mniej mikstur).

Obecnie te karawany są dostępne dopiero wtedy gdy są już praktycznie bezużyteczne dodatkowo tylko o określonych godzinach co sprawia że są wgl nieużywane.

Co do misji Ajsorska współpraca.
Teraz Eugeniusz mówi że dobrze sie sprawiłeś czy jakoś tak i chce Ci powierzyć dogadanie sie z Krasnoludami. Idziemy do Jurija mając już gotowe zadania więc od reki dostajemy odpowiedź że zgadza się na współpracę.

Ja proponuję żeby Eugeniusz miał pomysł (od początku nie po 60 eskortach "za zasługi") żeby się dogadać z Krasnoludami a że nie może opuścić kampanii to poszukuje kogoś żeby się dogadał z krasnoludami. Idziemy do Jurija i dowiadujemy się że musimy zabić xx Ideowców (Ideowa zaraza) żeby zapracować na zaufanie. Robimy Ideową zarazę w miedzy czasie zdobywając zaufanie krasnala i wracamy po pewnym czasie do Eugeniusza mówiąc że się udało.

Co do Eskort żeby zachęcić można by dać jakąś nagrodę za wykonanie X eskort do każdego z punktów.
powiedzmy 10 eskort do Bekalelu/Raindar itd Nagroda (mała)
po 10x każda (Nagroda duża).
Proponuję także aby odblokować możliwość karawany powrotnej przed docelową. Nie wiem ile razy ale rzadko robię tak że Biorę docelową i wyrabiam sie na powrotna ponieważ odstęp między nimi to 2h. Czyli dla Bekalelu docelowa o 21 a powrotna o 23. Kto by tyle czekał ? Równie dobrze można powrotną wykonywać przed docelową ponieważ jest to powrotna z poprzedniego transportu. Docelowa i powrotna określałyby tylko kierunek.

Komu podoba się propozycja proszę o +1 Up.

Ostatnio edytowane przez Zetix ; 26-10-18 o 19:50
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem