Temat: [odrzucone] Kilka propozycji!!
Zobacz pojedynczy post
Stare 24-04-11, 09:05   #3
Howking
 
Avatar Howking
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 25
Domyślnie

Osobiście nie zrozumiałem prawie nic, prawdopodobnie nie nauczyłeś się używać znaków interpunkcyjnych (dla przypomnienia są to przecinki, kropki, znaki zapytania, wykrzykniki itp.).
Mimo wszystko, z tego, co udało mi się odkodować, wnioskuję i uważam, że pomysły są do dupy. Nic innego napisać nie mogę, bo nic wartościowego tam nie ma.
Schodząc z tematu pomysłów autora, sam mam propozycję skierowaną stricte do administratorów i osób pilnujących porządku na serwerze. Błagam, zajmijcie się czasem czytaniem kanałów "Pomoc" i "Czat gry". Od wczoraj czytając oba te kanały mogłem łapać się za głowę i czekać na brak reakcji. Kanał Pomoc wyglądał jak Czat gry, dodatkowo brakowało tam jakiejkolwiek kultury, ludzie używali chujów i kurw bez opamiętania, tragedia. Na kanale Czat gry kultury było trochę więcej, ludzie chociaż zwracali czasami uwagę, ale masa trolli psuła ostatnie szczypty klimatu. Zauważyłem, że Yetj zwrócił uwagę jakiejś osobie, która na Czacie gry napisała ofertę handlu. Po chwili poprosiłem, żeby raczył zauważyć trolli, ktorzy tylko ludzi denerwują, ale odzewu nigdy nie doczekałem się. Wnioski można samemu wyciągnąć - administracji albo się nie chce pracować, albo po prostu mają zamiar tolerować idiotów. To wszystko co mam do powiedzenia, dziękuję.
Howking jest nieaktywny