Zobacz pojedynczy post
Stare 08-08-18, 11:50   #165
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Coś Ci przeszkadzają Polacy? Z chęcią wysłucham - wrogów trzeba tropić.
ok super xD

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Co do samego pomysłu - obecny system spełniał swoją rolę a Twoje propozycje nie pasują do wizji bossów pojawiających się po prostu na respie, co też ma swoje ciekawe aspekty. Zresztą nie róbmy z bossów aż tak istotny element gry, który tak czy siak się u nas znajduje, tylko niezgodny z Twoją wizją.
Aktualny (nota bene dziwno-tibijski) system bossów działa fajnie na wyższych poziomach, a jego jedynym mankamentem (na tych wyższych poziomach) jest niezrozumiale mały exp, zostawiany przez bossy, ale to można łatwo naprawić. Na poziomach niższych nie ma czegoś takiego jak jakikolwiek system bossów, a byłoby super, gdyby był - huncenie bossów jest zajebistą rozrywką, więc nie wiem, dlaczego gracze nie mieliby dostępu do tej rozrywki już od niskich poziomów, tym bardziej, że pozwoliłoby to starym graczom zrobienie czegokolwiek nowego na poziomach 20-70, a nie znowu to samo. Tak, to trzeba powiedzieć: nie ma żadnego systemu bossów dla low/mid lvli, a byłoby fajnie, gdyby był. I tyle. Moja propozycja w żaden sposób nie koliduje z tym, jaki jest aktualny system bossów, mają działać równolegle, ja proponuję zmienić tylko koło 5 z low/mid lvlowych bossów na respiące się co 4-24h we własnych mini legowiskach. Plus bramki. A co do ostatniego zdania: bossy są istotnym elementem gry, a aktualny ich system, ten "niezgodny z moją wizją", nie działa poprawnie i można go poprawić. Albo można go nie poprawiać i pozwolić żeby wciąż działał źle.
909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem