Zobacz pojedynczy post
Stare 08-08-18, 06:51   #151
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Dobra, bo już Was nieźle wyobraźnia ponosi.
Po pierwsze sama idea serwera, na którym jest cykliczny reset oparta jest na założeniu, żeby każdy na starcie miał mniej więcej równe szanse, więc żadnych przenosin na nowe edycje, to chyba jasne.
W drugą stronę również - musisz mieć świadomość, że po 3 miesiącach jest koniec i Twój dobytek przepada - przecież właśnie takie jest założenie i o to chodzi. Po to zostałby cpvp byś tam mógł grać bez obaw o stratę.
Myślę jedynie raczej nad jakimiś nagrodami, które by się dostawało na drugim serwerze jak np - 10 największych poziomów z serwera reset dostaje na koniec w nagrodę pacc + np unikatowy outfit globalu czy tam jakiś rare item kolekcjonerski. W drugą stronę zaś na początku każdej edycji ci, którzy mają dobre postacie na globalu również otrzymają jakieś bonusy, ale takie, które nie dadzą im zbytniej przewagi na starcie.
Update oczywiście byłby również na tym cyklicznym.
Ah no i żadnych przenosin też by nie mogło być chociażby z tego powodu, że byly by tam testowane różne systeny niekompatybilne z globalem.

Te wszystkie pomysły na zmianę rozgrywki również opadają, bo koniec końców środowisko rozgrywki musi przypominać to co już jest, by ewentualne badania były wiarygodne + ja nie chcę zrobić orshs a coś... nowego, czego jeszcze na scenie ots nie było.

/Wyjaśniajcie swoje polityczne spory i moralność na pw. Na prawdę to nie jest tak interesujące, by każdy chciał to czytać, szczególnie w tym temacie.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 08-08-18 o 07:15
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem