Zobacz pojedynczy post
Stare 05-08-18, 18:01   #103
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Ja was nie rozumiem . Dla was lepiej kisić jeden serwer na którym gra 5-10 osób? Ile można bez przerwy grać na serwerze gdzie gra tyle osób + masz zrobione all questy etc . pół roku ? rok ?
Czy nie lepiej jest godzić się na regularne resety co pół roku lub rok? Generalnie jest z tego większy fun. Grasz intenstywnie przez 3-4 miesiace na serwerze gdzie gra nawet po 100 naprawdę aktywnych osób i są ,że tak powiem dymy ?

Jestem za jednym serwerem stałym - takim jaki jest teraz, zostawić nie ruszać. Ale dać drugi serwer "przygodowy" który jasno będzie miał dane zapewnić radość dla ludzi którzy wolą pograć intensywniej przed wlasnie te 3-4 miesiące ( a jest ich znacznie więcej ) niż kisić ogóra na empty serwerku rok...

Ja rozumiem teraz płacz Konradka który po prostu nigdy sobie nie poradzi startując od 0 gdy na serwerze trwa wojna okej. Zostawić mu ten empty serwerek i niech tam kiśnie do 300 lvla


@Ememems
Pstryczek w nos to mało co bym Ci zrobił za tego typu posty. Napisałem, zostawić jeden stały serwerek na którym gra 5 osób - nie bylo by nikomu trudno się z czymś godzić . Skoro ktoś uwielbia walić konika expiąc rok czy dwa wbijając 200-300 lvl na serwerze który tak czy siak zdechnie za 2-3 lata - proszę bardzo

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 05-08-18 o 18:09
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem