Zobacz pojedynczy post
Stare 05-08-18, 15:21   #91
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

Selbo, czy Ty wogóle czytasz to co ludzie piszą?

Nikt nie podważył spisywanie się stref argumentami? Dla graczy z non-pvp jest to jakiś żart, gdyż obejmują miasta. W miastach da się expic? Chyba na dziennych... No jest resp smoków, ok jest 1!!!! resp, smoki są idealne na exp dla wyższego poziomu. (sarkazm) Nawet dla niższych poziomów te strefy to syf, bo tak jak ktoś napisał, na krasnaach nie ma stref. Czy to na niższym czy wyższym poziomie jest to jednak pvp :)

Jeśli chodzi o stare zasady na non-pvp to ja tęskie co najwyżej za sposobem expienia i zdobywania doświadczenia i nowych przedmiotów. Talary zacząłem zwiadem zarabiać około 200lvla. Wcześniej miałem pustki w banku. Nie sądzę, żeby ktokolwiek tęsknił za talarami bo co za nie kupować?
Jak mówisz o chorym pg to jakie expy masz na myśli? Pamiętam jak 200lvlem zwiadem robiłem około 1,1kk na profanach. Wiem, że rycerze 2h i magowie robili znacznie wieksze. Trudno tu wszystkich równac poniewaz ktos niezbierając loota robił pg i wrzucał ss na forum i był to zazwyczaj jakiś mag lub rycerz 2h. Reasumując czy na 200lvlu ponad 1kk/h to tak duzo? Powiedz ile wg. Ciebie to duże PG.

Co do serwera non-pvp osobiście wolałbym, żeby stał jak stał i nie było na nim aktualizacji niz to co dzieje sie aktualnie, czyli brak jednego i drugiego. Zresztą po co tak wcześnie został ten serwer usunięty, jeżeli aktualizacji nie widać i nie słychać? ( i nie mam na myśli fotek map)

Ostatnio edytowane przez Zjadek ; 05-08-18 o 15:29
Zjadek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem