Zobacz pojedynczy post
Stare 05-08-18, 08:52   #74
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

@ciaparek
Jak dla mnie nie ma mowy o resecie. Grałem na normalnym pvp, było ciężko, ale takie uroki pvp, po czym zostałem wyrzucony na non pvp, co bylo dla mnie calkowicie upokarzajace i niedorzeczne, ale taka była wola ludu więc przestałem grac. Następnie został otworzony serwer cpvp wiec i ja wróciłem do gry. W między czasie okazało sie ze teraz non pvp jest przenoszone na pvp, razem z moja postacia z wczesniejszego pvp tylko ze ogoloną z polowy lvli i nawet nie z 10% majątku, ale z lenistwa wolalem grac tą transferowana, teraz juz wymaxowana postacia. Jak ty wgle śmiesz proponowac reset na cpvp?
@reszta
Dla tych ktorzy w toku tych zawirowań "przypadkiem" znalezli sie na cpvp, jak najbardziej uwazam, ze ma sens odpalic npvp (i tak jak pisalem, ewentualnie przeniesc bez kary postacie tych osob), a ci ktorzy chca grac na pvp, trudno, grajcie. Pojawiacie sie sezonowo, wbijacie do gry, walczycie, strona przegrana musi przestac grac, wtedy wyludniacie serwer z neutrali i konczycie gre, bo serwer jest martwy, po czym za pol roku pojawiacie sie i "tupiecie nóżką" zrobcie nam reset bo byśmy pograli. Jedne i te same ekipy sa za kazdym razem i robia to samo. Temat jakichkolwiek zmian na cpvp (nie podobaja mi strefy npvp, ale lepsze takie cpvp niz npvp) dotyczących zmian w strefach npvp, resetu transferów jest niepotrzebnym zabieraniem czasu administracji na myslenie o tych bzdurach. Chcesz grac na pvp to chodz na cpvp. Na koniec przypomnę jeszcze, ze serwer cpvp powstał na placz tych samych osob, ktore przestały grac, a zostali i grali (przynajmniej jakis czas) gracze z npvp, ktorzy zostali wykrojeni ze wszystkiego przez takie debilne pomysly. Altaron nie tetnil nigdy zyciem dlugoterminowo, ale zawsze byli jacys gracze, ktorzy logowali, bo mieli po co logowac. Teraz nie maja po co logowac, bo jesli wbili zobaczyli, ze nie ma ich postaci(pierwszy reset) lub postać znajduje sie na npvp(pierwsze łączenie serwerów) albo postać jest pusta i ma 1/2lvli(drugie łączenie serwerów), co tacy ludzie sobie pomyslą. Altaron stracił w ten sposób "rzeszę" wiernych graczy, ktorzy juz nie wrócą. Zmiany są potrzebne, ale zmiany w grze, nie w ekipie graczy.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem