Zobacz pojedynczy post
Stare 02-02-18, 17:42   #125
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

Witam

Widzę, że to już jest koniec końca Altaronu. Mówienie o połączeniu serwerów jest samo w sobie idiotyczne. Mogliśmy tego doświadczyć już jakiś czas temu, gdy postacie z pvp przeniesiono na n-pvp. Ludzie, którzy nie grali długi już czas na pvp wpadli na serwer npvp i go zniszczyli ciągłym lurowaniem i niszczeniem rozgrywki ludziom z npvp. Przypomnę, że w tamtym czasie odeszli od Altaronu znani i lubiani wieloletni gracze: Janela i Magnesik, którzy w pewnym sposób tworzyli klimat altaronu. Wielu innych graczy npvp również przestało grać. Idioci z pvp (pewna grupa, a nie wszyscy gracze) niszczą tą grę w imię własnej ,,zabawy", przez bezczynność administracji ta grupa jest i będzie. Dlatego wg. mnie połączenie tak różnych ludzi jest niszczące dla gry!!!!

Już pominę to, że na pvp jest inny system run, obrażeń i hp potworów..., co bezpośrednio wiąże się z finansami postaci, sposobu rozgrywki i przyjemności z gry. Ludzie grający na npvp raczej zrobili tam postacie bo niechcieli grać na takich zasadach.

Nie mam zamiaru atakować administracji, ona ma własny punkt widzenia i to rozumiem. W związku z aktualizacją również rozumiem, że projekt Tworzą ludzie mający prace, rodzine.

Niestety ja nie widzę siebie tworzącego kolejny już raz swoje konto od 0. Ludzie z pvp to najwyraźniej lubią.

Uważam jednak, że najbardziej opcjonalnym wyjściem z sytuacji jest reset obu serwerów i stworzenie jednego opvp. Byłoby to wtedy sprawiedliwe wobec wszystkich
Zjadek jest nieaktywny