Zobacz pojedynczy post
Stare 14-10-17, 23:06   #45
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaskolaa Zobacz post
Dlatego 2 servery to świetna opcja. Każdy robi to co lubi.A i co do wyzywania od nieudaczników. My z wami prowadzimy kulturalna dyskusje na poziomie , wy pokazujecie poziom rynsztokowy. Nie kazdy Żyje tylko altaronie. Niektórzy (jak ja) mają też realne życie , obowiązki , rodziny , dzieci i pracę. Ostatnia rzecz jakiej nam trzeba to tracenie czasu na deady. A proste że nikt nie wygrał z 12 latkiem bez obowiązków który spędza na grze kilkanaście godzin dziennie.
Jak mówię nic mi do tego jak wy lubicie grać , ale nie widzę powodu do obrażania nas bo nie myślimy tak samo.
Pisząc ''my'' i ''wy'' sprawiasz, że cała dalsza część Twojego posta w zasadzie nie ma sensu. Generalizując sprowadzasz konwersację do (jak to ładnie nazwałeś) poziomu rynsztoka. Zapewniam Cię, że wśród graczy z servera pvp jest wielu takich, którzy mają pracę, rodzinę, dzieci. Jednakże nie spotkałem się do tej pory z użyciem tak bezsensownego argumentu. Jeżeli gra koliduje z Twoimi obowiazkami czy to zawodowymi czy też wzgledem rodziny, to przestań grać. Swoim postem obrazileś wielu graczy. Wielu z nich ma wysokolvlowe postacie na świecie npvp + bardzo duuuuużo talarów. Może zdarzyć się tak, że ktoś poczuł się bardzo dotknięty i bedzie teraz tak dla spokoju własnego sumienia biegał za Tobą i leczył potwory. Możesz też spotkać się z nadzwyczajnie dużą ilością potworów na respie, w miejsu w którym zazwyczaj ich nie ma. Takie tam moje gdybania...
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny