Zobacz pojedynczy post
Stare 23-09-17, 18:34   #14
mutek99
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał Goferczarnegozla Zobacz post
Widze ze strasznie drogi kolego generalizujesz nikt nie chce na smoki isc na 20lv ani wbijac 2kk/h exp na 10lvlu jest dobrze jak jest ale propozycja ezzaka zeby ZAMIENIC miejscami odes rago z rago tote jest jak najbardziej na + bo na expienie na 30lvlu z odes rago moga sobie pozwolic tylko osoby ktore albo kupily statusy albo maja kolegow co ich sponsoruja (nie mowie o sytuacjach kiedy ktos spedza 3 dni na czerwiach/szeregowcach bo po 3 dniach tam juz masz ten 50lv tak czy siak)

Z odes rago poexpisz w spokoju dopiero od 80lvla wiec czemu ten spell jest na 30 kiedy najbardziej rycerzowi brakuje rago tote czy to na team hunty czy solo exp czy tez pvp?

Zmiany ktore bylyby mile widzane zeby usprawnic rozgrywke (duzo nie zmieniaja) wg mnie to
1. zmniejszenie wymaganej many na wiekszosc spelli magow nie wiem jak jest z duchownym i elementalista ale nekromanta potrzebuje 250 many na taiw fomesa i leczy sie nim tylko za 1/5 albo 1/10 zadanych obrazen spell kompletnie nie przydatny tak samo efo owla ktora wymaga od nas stania w zwarciu z przeciwnikami przyda sie to fakt ale dopiero na 200lv (chociaz pewnie i tak nuty beda mvp robily na tym lvlu) z elementalista chyba jest podobnie strasznie duzy koszt many za mizerny efekt
2. Usprawnienie respow na ktore nikt nie chodzi zeby byla roznorodnosc expowisk i wiecej mozliwosci dla graczy (wszyscy kisza sie na krasnalach albo gryfach uwazam to za bezsens)
3. Potwory ktore dostaly boosta do hp a mialy mocne leczenie powinny miec to leczenie znerfione bo polowanie na nie stalo sie praktycznie nie oplacalne (rekinolaki, hydry, medrce te moby huncilem kiedys i teraz nawet nie chce myslec ile wiecej sdkow/wave musialbym walnac) Bo bijac rekina na ~4 sd potrafil mi sie uleczyc dwa nawet trzy razy powodujac ze musialem dorzucic w najgorszym wypadku dwa dodatkowe sdki ciekawi mnie obecna sytuacja jak idzie 6-7 sd i uleczy sie te 6x?
Nie zgadzam się, juz od 30 lvla na raindarze dosc czesto przydawal mi się czar odes rago. Nie wspominajac o tym, ze mimo nerfa zadaje dosc fajny dmg. Po co komus ponizej 55 lvla rago tote? Woj do 55 expi raindar/krasnale, przyda mu sie to tam? No nie. Zadne team hunty bo magowie w zyciu na tych lvlach nie chcieli by woja na expie widziec (duzo miejszy exp i kasa). Nie grasz wojem, nie wypowiadaj się. Jest dobrze tak jak jest
mutek99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem