Zobacz pojedynczy post
Stare 07-01-17, 21:15   #45
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Dawaj te 3 respy siedze z fiflakiem w dloni jestem gotowy je dla Ciebie przetestowac i nawet na bandicamie nagrac exp z nich zebys mogl wytknac mi bledy ktore robie grajac magiem panie zwiadowco xD

Z kazdym mlv przybywa znaczaco dmg magowi? HA HA HA HA no faktycznie 60mlvli dalo mi uwaga... 140 obrazen tak jest jupiii! Ale to tylko do pociskow i efo tote/nutek bo do sd raptem 60 aha i to sa obrazenia w pvm nie pvp

Magi byly w topce bo zwiad musial sobie zdobyc kompozyt/jastrzebia ktorych teraz na servie jest w ch.. i wiecej kruki ktorych jest wiecej niz zwiadowcow 100+ na servie + wez pod uwage to ze mag wbijal te 200k/h na 50lv tylko ze 1 zly ruch i konczyles w swiatynii ty padales zwiadem tylko wtedy kiedy miales 3 kosciane pod stackiem albo 2 pokutniki musiales 70lvlem przebiegac mag na 100lv pada w momencie jak mu sie 2 diabliki na ekranie pojawia albo wrle i nie zdarzy utamki zalozyc xDD

Fakt jest taki
Dmg PvP zwiad=mag
Dmg PvM zwiad>mag
Leczenie samego siebie zwiad duchowny=mag duchowny zwiad nekro=mag nekro
Hp zwiad>mag
Latwosc wyexpienia postaci(mniejsze ryzyko na respie) zwiad>mag
Exp k/h zwiad>mag

Ah no i expiles cala noc i wbijales 2lvle bijac dicerosy ze zwyklego luku czy tam wloczni gdzie ja siedzialem na RENEGATACH majac 350hp gdzie jeden walil do 290 we mnie + szarlatanty po 150 turowo i 2 renegaty pod stackiem= resp zablokowany do ssa bo nikt utamek nie mial
Goferczarnegozla jest nieaktywny