Zobacz pojedynczy post
Stare 24-12-16, 10:26   #23
mutek99
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał Katamaran Zobacz post
" Pokarzecie "jaja" na wojnie to mozemy sobie wtedy posmieszkowac na pw inaczej se darujcie bo bede robil screeny i zmontuje jakis fajny mix waszego bezmozgowego zachowania, ktorym udowadniacie ,ze Altaton to wasza jedyna opcja gdzie mozecie poszaleć. BARANKI nie pozdrawiam. "

Wysylaj warmoda

I w ogole kto to jest exorenius xD
Hehe, gdybys mnie nie znal to nie wypisywal bys do mnie po wygranej akcji jakis glupot na pw ,ktorymi sie osmieszasz i po ktorych to ja zadaje sobie pytanie "kim ten gosc jest". Nie wiesz co odpisac to próbujesz rozśmieszyc tłum. Najławtwiej jest napisac wysylaj war moda gdzie jest was praktycznie dwa razy wiecej a robote za ciebie odwala kto inny. Tak zachowuje sie jedynie jakis bezmozgi gosc, ktory ma w glowie pustki.
@fardon
Nie nie uważam siebie za niewiadomo kogo, nie wiem skad to wywnioskowales.
"Pokrzyczec" hmm. Nie wiem znasz mnie tylko z altarona lidowanie tibia-altaron bardzo sie rozni tutaj emocje sa 2x wieksze. Wielu ludzi ktorzy prowadzili akcje darlo jape, czy to Fasol, Trianos etc. Wiec nie wiem jaki masz problem do mojego prowadzenia akcji. Byc moze jestes typical polakiem, ktory musi nawciskac cos na kogos komu idzie dobrze.
Odpierdol se od mojego teamu gosciu bo ich nie znasz a piszac takie glupoty zaznaczasz, ze jestes kims z kim nie warto sie spierac.
No zachowywalem sie jak dzieciak piszac dominando, altaron upadal wiec sobie na takie zachowanie pozwolilem. Bylo ( na koncu) 2 edycji, znasz mnie od pierwszej :).
mutek99 jest nieaktywny