Zobacz pojedynczy post
Stare 10-12-16, 11:20   #27
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Zwiadowca + informacja jedynie na zasadzie blisko, daleko, bardzo daleko, bez podawania kierunku.

Szukanie kogoś, robienie zasadzek czy ogólna orientacja w rozmieszczeniu przeciwnika mocno by się ubarwiła i wymagała nowych, ciekawych taktyk.
Pomysł z "blisko, daleko, bardzo blisko" jest rzeczywiście super. Niemniej na bliskie odległości byłbym za normalną odległością, by każdy mógł się znaleźć na respie.

Niezbyt podoba mi się ograniczanie tego do zwiadowcy, właśnie z powodu szukania swoich sprzymierzeńców z ekipy - także po desce na open battle.
Gdyby wszyscy mieli takie same zasady, to po desce biegnie się w miejsce deski (lub wskazane na tsie) i szuka swoich akus balą.

Podoba mi się wizja tego, że prowadziłoby się szersze poszukiwania przeciwnika, kilkuosobowe. Dzisiaj po minucie szukania wiadomo, że ktoś jest na inkwizytorach na przeszłości a zgubić kogoś można tylko jak się biega dużo szybciej od niego.



Co do znakomitej większości wypowiedzi.
Gdy powszechnie jedyne co potraficie napisać pod postem/propozycją, to 'do dupy pomysł'. albo ewentualnie 'to do dupy pomysł, zróbcie lepiej tepki na respa', to Mervakis czy Pregusia nie widzą DLACZEGO POMYSŁ JEST DO DUPY. Przecież ludzie piszą to przy każdej zmianie. Widzą za to DLACZEGO POMYSŁ JEST FAJNY.

Biorą więc to co widzą (dlaczego pomysł jest fajny) i wprowadzają do gry. A Wam potem pozostaje marudzić, że wprowadzono coś co było złym rozwiązaniem.

Gdy coś Wam się nie podoba, piszcie argumentami. Nie chodzi mi tu o analizę SWOT, a zwykłe pisanie pełnymi zdaniami.

I ok, chwilowo są inne priorytety.
Catthon jest nieaktywny