Zobacz pojedynczy post
Stare 17-01-16, 18:40   #155
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Cytat:
Napisał makozul Zobacz post
dokladnie cino, na chuj cos zmieniac. niech dalej graja 3 osoby w dzien. wy dalej nie kumacie, ze ten wasz caly projekt chyli sie ku upadkowi? tak macie wyjebane na ludzi ktorzy w to graja ? hm robicie jakies zjebane ankiety zamiast wziasc sie za cos i porzadnie zrobic, zebrac 15-20 osob ktore walczyly na PVP i pogadac co by sie przydalo zmienic, ale wy przeciez i tak pojdziecie zapytac ludzi na NON-PVP co bedzie dobre dla Altaronu WOW
Może Ci się to nie podobać ale ludzie grający na non pvp również mają coś do powiedzenia. Osobiście tu gram bo nie mam umiejętności pvp jak też po prostu gra mmorpg dla mnie to współpraca, wspólne hunty i rozwijanie postaci. Ja rozumiem, że altaron pvp i non to dwa różne światy i gracze czerpią przyjemność z gry w inny sposób ale co temat na tym forum to gracze z non najlepiej żeby się w ogóle nie odzywali, bo co oni tam mogą wiedzieć o Altaronie?

Z perspektywy non pvp

Jeżeli chodzi o zmiany w balansie to na pewno są potrzebne ale bardziej pod kątem uzupełniania się wzajemnego profesji w taki sposób aby gra w teamie była ciekawsza i bardziej opłacalna niż solo. Zawsze jedne profesje będą bardziej op niż inne, tego nie da się zbalansować. Poza tym potrzebne są dodatkowe mapki i questy ale to żadna nowina, wiele osób mówi o tym od dłuższego czasu...
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem