Zobacz pojedynczy post
Stare 16-01-16, 23:37   #128
8741531
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 86
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Mi w tym balansie chodzi jedynie o to by osoby które wbily powiedzmy ten 150 poziom, spędziły wiele godzin na expie nie padały od 3 osób bo jest to kurwa poprostu żałosne. Wbijasz ten poziom ponad godzinę, wpada bo ciebie 2 nekrusów i padasz jak gówno bo nie możesz nic zrobić. Jeśli to waszym zdaniem jest spoko to ją grać w ta gre nie będę. Sety miały być dodatkiem do gry tak jak kiedyś na akcje wybiegalo síę z czerwonym skulem zakladalo síę mosiężny set i jazda. A teraz? Jak 150 lvl wybiegł by w takim secie to zabił by go sam Artezon i w dodatku strafil by 3 lvle. To jest właśnie to co zjebaliscie w tej jebanej grze, kazdy napierdala solo bo ma lepszy exp, kazdy kombinuje by tylko mieć lepszego seta i napierdalać lvl szybciej nic przeciwnik zabijając go przy tym solo. To jest właśnie to co stracił niekiedys dobry ots jakim był altaron i biło síę 30vs30 a nie ten syf który jest teraz, poprostu żałosne. Już wolałem ten stan w którym nie dało síę zabić palka ducha w 15 osób niż to co jest teraz, ze każdego da síę zabić a nawet wysolowac. Altaron rip.
Wolałem czasy w których napierdalalo síę na piaskowych ankardia w 6 osobowej ekipie z knajtem i było zajebiście, kazdy po refilu chciał isc na następny a nikt o expie solo nie myślał, mufasa z zao dzwonili bo wojowników bo expić z kim nie było a teraz? Byle lepszy set byle solo byle by nie widzieli ile zarabiam i ile robię expa.
Rip rip rip

Ratunek jest jeden a sprawa jest prosta. Dla tych co zmian nie chcą to zostawcie tak jak jest a dla tych którzy dążą do teyo by w altaron grało síę jak najlepiej zróbcie test serwer, my wam pomożemy i wystartujemy z 3 serwerem który będzie nazywał síę serwer balanced. Tyle w temacie, na starym sserwie zostanie artezon beata i będą sobe grać rpg waraz z tymi co chcą bić 500 lvle a z pvp i questow nie mieć żadnej przyjemności, albo i mieć zabijając kogoś na strzała. Rip
Ją osobiście na tym serwerze pvp który jest grać nie zamierzam bo zrobiliscie wszystkich w chuja, mial być Altaron a jest orshabal ots na którym ludzie mają po tysiąc talarow i śmieją síę jak robią 2kk expa przy zarobku 20 talarow na refil,. Altaron umarł, umiera. A jedyną sprawa za która stoi to są ludzie którzy grają tu dpa sentymentu i osób z którymi síę zwiazali, ciekawe ile jeszcze tutaj pograją mając do dyspozycji 2 expowiska do fyspozycji.
Pisałem z telefonu ale myślę, ze wyjasnilem ten serwer jak ziomuch bigosa na midzie
Pozdrawiam wasz znienawidzony przez wszystkich fon Exoreniuss

Również dołączam się do tego co napisał Exoreniuss. Altaron to nie jest teraz gra jaką pamiętamy i zawsze pamiętać będziemy. Dokładnie teraz to stał się typowym orshabalem gdzie biegniesz i zadajesz hity po 1000000 i wykręcasz po 2.5kk expa.
A gdzie są te czasy co na prawde było trudno zarobić pieniążki czy wbić ten cholerny 150lvl który uwczas był potrzebny na rozrywające bełty. Ja się pytam gdzie?
Uwieżccie mi gram tu bardzo długo i śmiem twierdzić, że najlepsze czasy to były właśnie te z przed tabelek i nie potrzeba nam było jakiś tam setów, bossów czy innych śmieci. Tylko po prostu balans był prawie idealny i to nam wystarczało, to nas trzymało przy grze oraz dawało wiele rozrywki.

Wiecie co tak naprawdę zepsuło altaron? Niestety to nie byłi ci nie dobrzy gracze, ale przede wszystkim rozszerzenie maksymalnego skila do 200 i przeliczanie tego przez jakieś chore tabelki.

Następna rzecz wnęki w setach i te ogromne bosuny które można w nich uzyskać. To powinien być niewielki bonus, a okazuje się, że jeśli nie masz dobrego setu to tak na prawdę jesteś nikim.

Kolejna bardzo ważna sprawa, otóż mam na myśli karę za wbijanie punktów PvP. Jest to dla mnie chorą rzeczą zwiększenia strat poziomu za zabicie gracza na świecie PvP. I tym samym wyklucza nam rsy w grze. Już chyba wystarczającą karą jest utrata ekwipunku. Czyż nie? (Zobaczcie film który podał Perfect, można w nim dostrzec dużą ilość czerwonych czaszek).

W 100% podpisuje się pod propozycją stworzenia 3 servera, który byśmy stworzyli wspólnymi siłami aby wyglądał jak należy.

Ps. Jeśli potrzeba osoby testującej to wiecie gdzie mnie szukać.

Pozdrawiam Dark.
8741531 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem