Temat: [dyskusja] Podziemny Krąg vs hektory
Zobacz pojedynczy post
Stare 27-11-15, 23:24   #31
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał kantex Zobacz post
Luffy już się tak nie chwal co to nie Ty bo gówno robiłeś za przeproszeniem.
Magiem przestałeś grać z wielkiego jednego powodu a mianowicie ze swej głupoty gdy w plecaku miałeś 100 talarów i cie zabili pod depo i płakałeś przez parę dni i dlatego Leviego rookowałeś. Druga sprawa zrobiłeś wojownika bo magiem nie ogarniałeś i mimo tego jak nawet miałeś nawet ten 80 poziom to wielkiego szału nie robiłeś bo gdyby nie ja i Fasol lecząc cie to byś padał jak pet i czym tu się chcesz teraz wykazać chłopie? Tym, że 250 wbiłeś i hp masz i myślisz że dalej ogarniasz? to przygotuj się na wielkie lanie bo zrobisz wielkie oczy jak będziesz spadać na buta i będziesz płakać.
XDDDDDDD CO TO ZA TYP

Stary ja płacze czytając Wasze posty i zastanawiam się co to za niezidentyfikowana choroba. Chyba zostanę lekarzem, w dodatku sławnym, wy będziecie moimi pacjentami, a ja Was zbadam i nazwę tą chorobę Zespołem Altaronu.

Tylko kontynuujcie, następny proszę.



Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Luffi, największy prawilniaku z prawilniaków, każdy z nas mówi Ci to samo i każdy dobrze wie jak było... w waszej rządzącej gildii tez wszyscy wiedza jak było tylko nikt Ci tego nie powie....

K.O od Alosa w 9 ciosach które jak widać bardzo cię bolą bo aż wstyd Ci dzisiaj zalogować

Niee tylko nie prawilniaq ;(( Wiesz dlaczego mi tego nie powiedzą? Bo nie żyją przeszłością tak jak wy, gówno normalną osobę obchodzi to co było kiedyś, liczy się to co jest teraz i to co będzie w przyszłości. A może przez szacunek? A może poznali moją drugą stronę? Oj, powodów może być wiele... Nie pojmiecie tego na obecnym poziomie IQ.

Ale podoba mi się Wasza wersja, taka od zera do bohatera, kiedyś łowiłem ryby na akcjach, a dziś przede mną kryjecie się po pezetach XD. A To tylko świadczy o Was.

Ostatnio edytowane przez Graata ; 27-11-15 o 23:59
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem