Zobacz pojedynczy post
Stare 20-10-15, 12:28   #103
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał ezzak Zobacz post
Głowa klanu DAY nie chce walczyć, chce spokojnie expić, stereotypowo - bez końca.
Głowa klanu EXO/Gang chce tylko walczyć na tym serwerze, kontynuować stały konflikt pomiędzy klanami.
Bawi mnie jedna rzecz, słyszy się nagminnie na tym forum jak to obydwu stronom zależy na walce i tylko walce.
Skoro team gangu albanii składa się tylko z osób chcących non stop walczyć to gdzie jesteście?
Dlaczego 3 osoby od Was poszły na non pvp, dlaczego kilku ludzi chce się wypłacić?
Dlaczego od 4 lat jest ciągle ten sam schemat przejmowania servera?
Przed wakacjami gdy rządziliśmy serverem, a na vc była wysoka aktywność słyszało się non stop "gdzie ten gang" "dajmy im luzu" "chcemy walczyć, po to gramy", a po 2 przegranych akcjach 70% osób nie wchodziło przez 2 miesiące na vc.
Ja lubię walczyć, lubię dominować, ale ten sam schemat i co chwilowe pustoszenie servera jest słabe i nudne.

Jeżeli się dłużej zastanowić to zaledwie garstka osób które walczyły 3-4 lata temu gra aktywnie, pozostali to osoby które doszły w trakcie, nie przeżyły tego.
Stąd propozycja na wprowadzenie świeżości spróbowania czegoś nowego. Nie jest to ucieczka od walki bo ta będzie zawsze, dlatego też dziwi mnie ubolewanie "uber fajterów z twardymi fajami".
Chętnie rozwiążę Daylight, niech ludzie się rozejdą, podzielą na tych którym zależy na RPG, biciu się non stop, dominacji servera.
Może wtedy wyklaruje się team przed którym gang który myśli tylko o walce nie będzie trząsł portkami, Artezon odejdzie w cień i będzie się z uśmiechem przyglądał.
Kr92 jest nieaktywny