Zobacz pojedynczy post
Stare 20-10-15, 12:11   #102
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

Głowa klanu DAY nie chce walczyć, chce spokojnie expić, stereotypowo - bez końca.
Głowa klanu EXO/Gang chce tylko walczyć na tym serwerze, kontynuować stały konflikt pomiędzy klanami.

Podziały wynikają stąd, że w obydwóch teamach są ludzie zrównoważeni pod tymi względami, tak jak ja, lubię pograć w Altaron, ale bez walk PVP znudziłoby mi się szybko. Stąd działania obydwóch klanów - w przypadku DAY masowa rekrutacja, aby uwiecznić swoją dominację na serwerze, w przypadku Gangu/EXO liczne przekroczenia granicy pomiędzy walką w grze, a rzeczywistością (pingowanie, okradanie charów). Byłem pierwszą osobą, która podawała temat wypłacenia się wygranej stronie, odbicia poziomów, odnowienia majątku oraz powrotu do regularnej walki - niestety, odrzucony przez obydwie strony.

W kwestii Hertagonu powiem tylko tyle, że nie powinno się ich ruszać ze względu na ekonomię serwera, na innych są boty, dzięki którym można kupić prawie każdy przedmiot, jakiego sami byśmy nie zbierali, na Altaronie to Hertagon rozwijał rynek, expiąc zazwyczaj tam, gdzie nie zapuszczały się strony walczące, a to, że raz na jakiś czas jedna ze stron walczących wyexpiła tam kilka postaci nie było niczym nadzwyczajnym czy niespodziewanym.

@Konrad

Nie stwierdziłem, że nie mamy secret charów, że nic nie expimy po cichu, stwierdziłem, że jeśli ktoś korzysta z obiecanej w pierwszym poście pomocy - to nie my :)
ezzak jest nieaktywny