Zobacz pojedynczy post
Stare 19-10-15, 23:15   #92
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Z Daylight nie wyrzuca się kogoś nawet, gdy nikt go nie lubi bo jest dodatkowym fragiem, taka osoba sama zdradza po pewnym czasie i zmienia team.
I tu się mylisz, mnie wyjebali za free :P

Chociaż w sumie, może i masz trochę racji
Przypomniała mi się pewna sytuacja, jak arczi coś podejrzewał, siedziałem na musicchanellu i siedziałem gadałem na drugim vc, i nie sprawdzałem, gość dał mi admina i upewnił się, że gadam na dwóch vc, mało tego, przez kilka dni, jak wszyscy z coll wychodzili i dawali loga, nagle pojawiał się Aer zwany Boberem z Brazzers, również to wydało się arcziemu podejrzane, więc wylogował się na warlockach, i wyszedł z vc na 20 minut, poczekaliśmy chwilę, zobaczyliśmy, że droga wolna, więc śmiało ciśniem z krzychem na piaskowe (przypominam, on exorit, ja collegium) nagle, na vc, artezon has connected, myślę sobie, oho, pewnie nie mam konta już, wchodzę na drugi dzień i kurwa, jak gdyby nigdy nic, nie było tematu, po jakimś czasie sam dokonałem planowanego przemieszczenia, co nie zmienia faktu, że miał na mnie tyle haków, a dalej mnie trzymali, bo to były te czasy w których byłem raczej niewygodnym przeciwnikiem, miałem dobrą postać i dużo czasu

A teraz i czasu brak, i postać kiepska, pojawił się pretekst z dupy i pffff, spierdalaj, mało tego, jeszcze lai mi pisze, że zachowałem się niewporządku, no beczka :D

Ostatnio edytowane przez Uwolniona Mysl ; 19-10-15 o 23:23
Uwolniona Mysl jest nieaktywny