Zobacz pojedynczy post
Stare 19-10-15, 19:02   #73
mikeleplacido
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Lublin
Postów: 279
Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
Stworzyliście hertagon żeby wyexpiac sobie chary, a kiedy mój 100% neutral ziomek chcial dolaczyc to nie mogl, bo do 66lvla padl raz, od was i to bylo powodem odrzucenia jego wniosku
HertagoN nie został stworzony po to, żeby wyexpić sobie chary (domyślam się, że chodziło ci tu o wyexpienie ich na wojnę, w innym wypadku nie rozumiem dlaczego nie mielibyśmy expić). Jeśli padł - jak to powiedziałeś - "od nas", oznacza to, że nie jest neutralem i najprawdopodobniej zabił kogoś z naszej gildii.

@topic
Nie wiem po co w ogóle kontynuować dyskusję, jeśli się to tyczy HertagoN-u (do innych kwestii, m.in. związanych ze stronami walczącymi się nie odniosę). Gdyby nie ataki na członków naszego klanu może sprawy potoczyłyby się inaczej, niestety - co trzeba powiedzieć wprost - zawinili ci, którzy członków HertagoN-u zaatakowali, sam "regulamin" natomiast jest po prostu śmieszny. Obecnie neutrali na pvp nie ma. Tyle w temacie.

@down
Są, ale ich liczba zmalała. Chodzi mi o to, że część tego regulaminu była skierowana właśnie do osób neutralnych i teraz odnosi się ona do znacznie mniejszej części graczy. Pisanie poszczególnych punktów skierowanych tylko do kilku osób traciłoby sens.

Ostatnio edytowane przez mikeleplacido ; 19-10-15 o 19:52
mikeleplacido jest nieaktywny