Temat: [wprowadzone] Sugestie i propozycje!
Zobacz pojedynczy post
Stare 26-07-15, 15:00   #90
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Pancerz redukuje obrażenia magiczne od zawsze jeżeli te obrażenia zadawane są przez innego Gracza (wojownika/zwiadowcę). Jedynie mag pomija pancerz całkowicie.
Dlatego dmg zwiadowcy i rycerza niewiele się zmienia mimo znacznej różnicy
w umiejętnościach, broni i jej ulepszeń.

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Tak jak i w świecie rzeczywistym strzały/bełty były bardzo trudne do zablokowania przez tarczę. Zanim Pan ją odpowiednio ustawi to pocisk już w Pana uderz stąd blokowanie pancerzem.
Wiadomo, tarcza nie zablokuje wszystkich strzał. Ale na pewno większość. Tym bardziej jeśli się ustawi tryb walki defensywny, czyż nie?

Po drugie twierdzi Pan, że zwiadowca bije mniej od rycerza 2h nekro. To może przetestujemy to na rycerzu 1h? Wziął to Pan w ogóle pod uwagę podczas nerfienia rago tote, podnoszenia obrony magom/zwiadom, podnoszenia ataku strzał i bełtów oraz innych zmian?

Cytat:
Napisał Kapralski Zobacz post
Wydaje mi się że tu chodzi głównie o szybkość zdobywania doświadczenia, rycerz ma możliwość spamowania rago w kilka celów tak samo jak magowie, na dodatek magowie nekromanci mogą uderzyć za ponad 1.5k z pocisku śmierci co turę, gdyby zmniejszyć zwiadowcom obrażenia nie był by w stanie zrobić 1m/h NIGDZIE, a rycerze bądź magowie mają taką opcję nawet w pojedynkę, oczywiście nie mowie tu o takich rycerzach jak Ty tylko o postaciach na 150+ poziomie bo wydaje mi się że dopiero wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa.

Tak wiem, że zwiadowca bije w 1 cel i mimo to jest w stanie wyciągnąć taki sam exp co rycerz. Lecz mi nie o pvm się rozchodzi lecz o pvp. Ponadto dmg z rozrywających bełtów nie byłby redukowany przez obrone mobów, z racji tego, że mają 60 atk.
Graata jest nieaktywny