Temat: [odrzucone] Szczegóły mapy..
Zobacz pojedynczy post
Stare 08-06-11, 21:58   #6
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosiara Zobacz post
Ta, właśnie wymieniłem kompa. I tak tnie i tak? Reason? Mam wiele innych, często dużo ważniejszych aplikacji które MUSZĄ BYĆ włączone podczas gry. A swoje żrą. Czego byś nie miał i tak będzie ciąć i tak. I jak Kosiek zauważył - optymalizacja tej gry jest na poziomie roku 2k..

Bez bzdur typu wyłącz, zoptymalizuj prace kompa itp bo to każdy ogarnięty na dzień dobry po formacie robi. Po prostu bitmapy są przestarzałe i taka prawda.
A co to za komputer? Nie wiem skąd wy to macie, ja w takie gry słabe jak Tibia gram na 8 letnim komputerze! A aplikacji mam dużo uruchomionych. Nie wiem naprawdę co to macie za złomy, ale w to się po prostu nie da wierzyć! Na moim Inter Core 2.00GHz z 2GB ramu Tibia się NIGDY nie zacięła, a pełno na tym kompie syfu, wirusów (komputer jest używany głównie do ściągań plików i granie w takie gierki jak Tibia). Znając Polskę to wina waszych łączy internetowych, prawdopodobnie 512 kb/s Neostrada z 400 pingiem.

@Obles: Tak wolałbym żeby była taka przepaść pomiędzy Szlachcicem a zwykłym graczem. Posiadanie tytuł Szlachcica zobowiązuje, i kupując coś chce mieć pewność że coś zyskuję, naprawdę(!) coś zyskuję, a nie kilka małych udogodnień jak większa lista VIP albo happy hour. Poza tym, Szlachcic nie kosztuje 60 zł jak na RL. Głupi czar na szybkość jest dostępny dla wszystkich.

@Kosky: GENIALNY pomysł z dwoma mieczami w rękach!
@down: No ktoś się tutaj na tym zna!

Ostatnio edytowane przez Tron ; 08-06-11 o 22:12
Tron jest nieaktywny