Zobacz pojedynczy post
Stare 02-07-15, 06:58   #24
Pawlo182
 
Avatar Pawlo182
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał brave Zobacz post
Co z tego, że wbije 100 skille ręcznie jak nic mi to nie daje. Ciągle jestem gówniakiem, tak jak powiedziałem na magu poświęce 2-3 dni i moge maxować już sobie mlv pnami, a wojkiem muszę poświęcić tygodnie jak i nie miesiące na to, żeby wbić sensowne skille i wtedy dopiero rozdać pny W DODATKU W 1 UMIEJĘTNOŚĆ, A DO TRENOWANIA MAM AŻ 3.
Ok. Magiem wbijesz mlvl szybko... Ale jak masz kasę i lvl na robienie chociaż pocisków. Ryc może skillowac już od wejścia do neolith z licor.
Ale trzeba wziąć pod uwagę że expiac solo magiem na niskim lvl to mega meczarnia... Dopiero jak masz gfb, to jakoś idzie - oczywiście pod warunkiem że zainwestujesz kupę kasy w robienie runek i rozdasz PNy. Rycem wbijasz 60 skille expiac na luzie do 20 lvl na czerwiach czy krasnalach. Później poskillujesz kilka razy na afk i lecisz dalej z szybkim, tanim expem i do tego dobrze zarobkowym.
A to że wbijesz skille i jesteś gówniakiem to normalne... Ale mag wbije mlvl i też jest gówniakiem do ok. 100 lvl aż ma tyle hp co woj na 50? Lvl. A 50 lvl wbijesz szybko wojem ze skillami ok.70-80.
Dodatkowo jak woj wbije skille i rozda pn to już więcej nic nie robi tylko expi, a mag przez całe życie musi robić sobie runy na exp... No chyba że uda mu się je kupić, co się rzadko zdarza.
I tak prawdę mówiąc to woj skilluje 2 skille - atak i siłę, bo obronę wbija przy okazji skillowania 1h albo siły. Do tego expiac, skille też dobrze wchodzą. Zręczność jest dodatkiem, którego tak naprawdę Ryc nie potrzebuje, bo zwiększa szanse na kryta, co jest fajne ale nie niezbędne.
Pawlo182 jest nieaktywny