Zobacz pojedynczy post
Stare 22-06-15, 13:22   #116
Scree
Pomocny
 
Avatar Scree
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 49
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
By legowiska tworzone pod wypady grupowe...
Mam wrażenie - i pewnie nie tylko ja - że zapomnieliście w tym wszystkim o graczach którzy wolą grać sami, którzy nie mają czasy na kilkugodzinny wypad w ekipie. Większość mobów h-lvlowych można huncić tylko w grupie. Traci na tym tylko altaron, bo część graczy odchodzi nie mając możliwości grać samemu.

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Kontrargument pozbawiony logiki - czar leczący ma zdejmować paraliż. Czemu ma to robić? Czar leczący przywraca punkty życia, takie jest jego zadanie. Czemu czary leczące miałyby zdejmować parametr ujemnego bonusu prędkości skoro jego przeciwieństwem są czary przyspieszające, a nie leczenie.
A dlaczego ma tego nie robić? Jest to czar WSPOMAGAJĄCY, przywraca punkty życia + LECZY - powtórzę jeszcze raz - LECZY z innych negatywnych działań jakim poddana jest nasza postać.

Równie dobrze mógłbym napisać tak:
No fakt. "Tawis" to czar leczący, ma leczyć, przywracać punkty życia, a nie zdejmować negatywne skutki jakie posiada na sobie postać. Nie zdejmuje przecież zatrucia.

W czym teraz widzę problem? A no w tym, że zarówno argmunet Altrela jak i mój kontrargument nie za bardzo mają sens. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Rozwiązaniem może być wprowadzenie dodatkowego czaru który będzie odpowiedzialny tylko, za ściąganie paraliżu? Zrobicie CD 1-2 sek i problem zostanie rozwiązany.

Ostatnio edytowane przez Scree ; 22-06-15 o 13:36
Scree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem