Temat: [odrzucone] Szczegóły mapy..
Zobacz pojedynczy post
Stare 07-06-11, 19:05   #14
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosiek Zobacz post
Zdziwiłbyś się... Mam notebooka Samsunga na i3-380M i 3GB RAM, Windows 7 HP i klient robi 40 FPS...
Pewnie Neostrada 512 kb/s z kilkoma komputerami w domu ;)

Cytat:
Napisał !Aadie. Zobacz post
szczerze? po starcie altaronu BARDZO się zawiodłem. pytacie dlaczego? a dlatego, że myślałem, że mapa będzie o wiele bardziej klimatyczna, tereny własne, pomysłowe, więcej różnych/własnych potworków.. 3 lata zapowiadaliście świetną mapę, a jest raptem 1 dosyć duże miasto (Neolith), mini wysepka dla szlatchty (Ankardia), a pozatym? wydawało mi się, że przy starcie mapa będzie większa od real, w każdym mieście przeróżni npc, questy, wyzwania.. niestety nie doczekałem się.

a wy co o tym myślicie?
Myślę że... masz rację. Może nie w 100% bo wszystkie grafiki uzbrojenia zostały zmienione, także dużo potworków dostało w prezencie nowy wygląd, nie mówiąc już o nowych potworkach. Do czego się można przyczepić? Do tego co powiedziałeś. wielkości miasta Ankardia, czyli terenów Szlacheckich. Serwer oferuje naprawdę mało dogodności dla Szlachciców pod tym względem, bo ta wyspa to kropka na mapie. Myślę że twórcy nie spodziewali się takiej ilości graczy na starcie, ale się przeliczyli. Także myślałem że Altaron to będzie trudny serwer, dla RPG-owców, a tu co? 100 poziom w niecałe 2 miesiące. Już to gdzieś mówiłem, ale przydała by się nowa krew w ekipie, zawsze to przyspieszy pracę. Sama Slythia robi za dwóch - zajmuje się zadaniami jak i sprzątaniem forum. Coś dużo jak na jedną osobę, co nie?

PS. Wiem że na mapie istnieje mnóstwo nowych terenów tylko nie zostały one udostępnione graczom, czyli domyślam się że przy najbliższym update zostaną one otworzone.
Tron jest nieaktywny