Temat: [wprowadzone] Rycerz vs Reszta świata
Zobacz pojedynczy post
Stare 01-06-15, 08:07   #9
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

I to jest to o czym pisałam. Nekromanta alchemik, owszem ma ten czar co życie zabiera (nie pamietam nazwy) i może w jakiś sposób się na górskich leczyć. Fajnie. Ale! Coś za coś. Serdeczny spływa na bułkę, aż miło z za pleców Artezona na to popatrzeć :) To samo miała Beauty przed resetem, nawet uh czasem nic nie da. Poza tym, jedyny exp dla Serdecznego, to teraz górskie i później smoki przeszłość, bo co on innego może pobić? Nawet nic nie pobloczy bedąc 2h, więc i w teamie nie ma czego szukać. I to jest wg Ciebie super ekstra opcja? Ma pierdolnięcie, ale jakimś kosztem. I o tym mówię, rycki mają swoje mocne strony, jednocześnie posiadając te słabe. Inni tego nie mają, Magowie nekro z SD nawet na tym 201 mlvl biją nadal po 1000, a obiecywano inaczej (sprawdzane).
Tak jak pisałam wyżej, duch ele ma możliwości, ale bije o wiele słabiej i przynosi o wiele mniej talarów z refili.


Co do bomb, może macie racje, że rycerz bije z nich za dużo. Ale gdy mówimy o magu, bijącym za 400, to już głupie nie jest. O co mi chodzi, a o to mi chodzi, by zrobić jakiś przelicznik mlvlowy czy coś. Żeby mag mógł rzucić z bomby po te 400, bo to wcale złe nie jest, a rycerz trafiłby za 200.

Albo po prostu znacznie obniżyc dmg MAŁYCH bomb. Wiadomo, silne już są dla wybranych, więc nie każdy je może użyć.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain

Ostatnio edytowane przez beta2468 ; 01-06-15 o 08:20
beta2468 jest nieaktywny