Temat: [pvp] Ban?
Zobacz pojedynczy post
Stare 20-05-15, 15:18   #31
7882118
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 30
Domyślnie

Kawa na ławę. Fakt, czasem sobie pomagałem przy łowieniu ryb (ręka mnie bolała od tego ciągłego klikania) aczkolwiek cały czas byłem przy komputerze, nie był to jakiś super mega bot, full afk. Miało to miejsce ponad miesiąc temu, dlatego myślałem, że dostałem bana za światło, którego używałem od ponad roku dzień w dzień. Dalej podtrzymuję swoje stanowisko, że programy - taskery za pomocą których ktoś sobie postakował runy, połowił ryby powinny być jak najbardziej karane, lecz banem na 30 dni - nie kasacją konta. Już po pierwszym massbanie prowadziliśmy dyskusję na vc, że osoby które używały taskerów powinny być ukarane banem, nie kasacją konta.
Druga sprawa - wykryliście bota dopiero teraz, więc wasza niekompetencja doprowadziła do podwójnego ukarania mnie, ponieważ ostatni miesiąc grałem bez żadnych wspomagaczy, gdybym został ukarany od razu, mógł bym już grać nową postacią od miesiąca. Więc ukaranie mnie i pozostałych graczy którzy używali programów typu tasker zbanowaniem na 30 dni byłoby adekwatną karą.


Co do statusu, czy mogę przekazać wybranej przeze mnie osobie już aktywowany status?
7882118 jest nieaktywny