Zobacz pojedynczy post
Stare 04-05-15, 06:17   #18
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Wracając do 4 kratek. Kto expi na nadzorcach zwiadowcą?? Jest to exp dedykowany magom. Ciężko się będzie grać cały czas unikając obrażeń od potworów będąc z blokerem i bić mniej, bo jest redukcja obrażeń. Tutaj chodzi tylko i wyłącznie o 1 kratke, chętnie poszedł bym sobie poexpić na czarnoksiężniki, no ale bez pełnych obrażeń mi to wgl się nie opłaca, uciekając od górskich (staram się mieć 2-3 kratki pomiędzy mną, a potworem). Nie uda mi się trzymać 3 kratek cały czas. Z tego co zauważyłem kratki są liczone w ten sposób, że by bić pełnymi obrażeniami będzie mnie dzieliła jedna lub 2 kratki od potwora, Bloker nawet nie zdąży zareagować, a ja padnę. Co do Gargów, to samo, na gargach staram się stać 3 kratki od od niego, bo wiem, że mogę łatwo paść. Bagienne hydry są tak szybkie, że nie da się uciec.

Korytarze są szerokie, ale zrobię kratkę za dużo i jest martwy cały team, bo wybiegnie kolejna hydra. Prosimy tylko o 1 kratkę. Proszę nad tym pomyśleć, bo jest to zwiadowca, który bije z daleka, a nie pół rycerz, który może wystać dużo i bić z 2-3 kratek, gdzie potwór z łatwością do niego dobiega. Pomoże to w solo expie zwiadowcom, u których i tak jest bardzo ciężko z solo expem.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny