Zobacz pojedynczy post
Stare 03-05-15, 14:42   #1
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie Zasięg u zwiadowców i redukcja obrażeń.

Witam, dzisiaj otrzymałem informacje, z których dowiedziałem się, że redukcja obrażeń jest jeżeli stoimy 1, 4 lub więcej kratek od potwora. Z tego co pamiętam kiedyś miało być tak, że redukcja obrażeń jest na 2 oraz na 1 kratce od przeciwnika. 1 kratka bijemy najmniej, 2 kratki trochę więcej 3 lub więcej kratek bijemy normalne obrażenia.

Także proszę Altrela oraz innych MG, by to sprawdzili sami, by nie sprawdzali tego wybrańcy itp, bo później są błędy.

Bo jeżeli zwiadowca ma bić tylko i wyłącznie z 2-3 kratek to co to ma być? Mam uciekać od potworów, bo praktycznie nie mam pancerza, a w dodatku muszę trzymać dystans 2 kratek od przeciwnika, co prowadzić może do mojej śmierci. Moim zdaniem 3 lub więcej kratek dla normalnych obrażeń jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ miało to powodować, by zwiadowcy nie mogli sami expić stojąc przy potworach i żeby potrzebowali rycerzy do blokowania. Cały czas expiłem z myślą, że jest tak jak powinno być, gdyż nigdzie nie widziałem zmian dotyczących tego systemu. Zauważałem to, ale myślałem, że mogą to być po prostu słabsze hity. Teraz jestem przekonany, że zmiana tego systemu spowodowała to.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny