Zobacz pojedynczy post
Stare 07-12-14, 17:06   #6
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał kasko43 Zobacz post
Klejnoty. Zobaczcie jak łatwo jest lootnąć klejnoty dające szansę na wbicie do itemu bonusu zwiększającego obrażenia od śmierci. Sam górskich kryształów miałem ze 100 (zbierając przy okazji). A wiecie jak łatwo jest lootnąć sobie kamienie na jakiś bonus od żywiołu? Chciałem mieć jakikolwiek bonus na ogień. No to rubiny. Trzeba by poświęcić cały dzień, żeby mieć ten kamień najlepszej jakości. Kamień który daje nam tylko szansę na wbicie bonusu. Inne żywioły? Lód i szafiry?
Kiedyś spytałem Mervakisa skąd brać rubiny. Co się dowiedziałem? Że z żywiołaków ognia idzie nazbierać bardzo szybko. Jest to kłamstwo. Jako elementalista nie raz miałem misje dzienne na zabicie 60 żywiołaków. Ja po zabiciu ich potrafiłem mieć w plecaku od 10 do 20 rubinów. Taki fajny z nich lootrate. Zebranie 100 zajęłoby ponad godzinę, bo respy niektórych mobów są tak skonstruowane, że trzeba czekać po 10 min na zrespienie.
Administracja nie ma pojęcia jak to wszystko działa, dla przykładu (sorry Merv) podam znowu Mervakisa, który ostatecznie odpowiedział mi, że przecież mogę wbić sobie czerwonymi klejnotami (te co z małych czerwonych lecą) i był zdziwiony jak się dowiedział, że tak się nie da.
Rubiny lecą często, sprawdzałem to po Naszej rozmowie na respie pod karczmą w drodze na krasnale, jeszcze szybszą metodą są demony, ale to już nie solo. Zależy co dla Was oznacza "często".

Czerwone klejnoty wg moich notatek z test serwera dawały możliwość dodania dmgu od ognia, nie bawiłem się w ulepszanie setów na globalu, więc mnie to mało interesuje.

System nie działa do końca tak jak myślicie. Nie zwiększa/zmniejsza loota potwora całościowo.

Jeżeli z Ghula leci: Kolczuga 20%, pochodnia 30%, huminia 10%, worek 5%.
To równie dobrze jego loot może wyglądać: Kolczuga 22%, pochodnia 28%, huminia 8%, worek 7%. (wartości losowe, bez widełków).

Dla każdego potwora każdy item jest zmieniany, jednego dnia możecie nazbierać jednego rodzaju itemów, innego drugiego.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny