Zobacz pojedynczy post
Stare 06-11-14, 06:56   #17
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
pergamin

Cytat:
Napisał Xerion Zobacz post
Mozna tutaj wrzucać takze opinię odnośnie Waszych zadań? Nie chce Was w żaden sposób krytykować, ani nic, ale te zadania to nie są na myślenie, tylko na to kto jest aktualnie online (szybkość wykonania). A chyba Wam o to nie chodzi. W sumie z drugiej strony ciężko jest wymyślec jakieś trudne zadanie, dlatego zastanawiałem się jakie to będą zadania.
Qass
Pewnie, że można oby tylko była merytoryczna! Twoja taka jest, jednakże...

Cytat:
Turniej polegał będzie na jak najszybszym wykonywaniu wymyślonych przeze mnie oraz Dunedaina zadań.


Takie jest główne założenie, ale...

Cytat:
Zadania będą rozmaite, wymyślane w taki sposób aby można było je wykonać nawet na niższych poziomach bez względu na to jaką klasą postaci się gra.


Zadania, tak jak jest napisane w powyższym cytacie, będą naprawdę RÓŻNE. Opublikowane zostały dopiero dwa, a zatem dajmy sobie czas ^^.

Będzie z pewnością jedno zadanie, gdzie będzie trzeba zdecydowanie bardziej pomyśleć, jednakże nie siliłem się, aby każde z zadań wymagało potężnego główkowania. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Większości osób nie chciałoby się siedzieć i rozgryzać tego...i po jakimś czasie, np. bezowocnych prób, zapewne powiedzieliby brzydko mówiąc "walić to" i daliby sobie spokój. Raz wymyśliłem zagadkę, której nikt nie rozwiązał przez 5 dni...a to, nie ukrywajmy, psuje zabawę obu zainteresowanym stronom, zarówno graczom jak i organizatorowi.

Jako, że w turnieju bierze udział tylko 12 osób z czego, z tego co wiem, dwie są na razie offline z powodu "nagłych wypadków" (a zatem zostaje 10 osób) staram się wymyślać zadania przystępne dla wszystkich, zarówno jeśli chodzi o czas, poziom, znajomość gry, klasę postaci oraz SS/brak SS, tak aby jak najbardziej zachęcić ludzi do aktywności - co by to nie uszczuplić składu uczestników :P.

Xerion dziękuję za opinię! Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Siupek ; 06-11-14 o 19:10
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem