Temat: Nowości
Zobacz pojedynczy post
Stare 19-09-14, 12:53   #13
dobryziomek
 
Avatar dobryziomek
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 140
Domyślnie

Cytat:
Napisał sebastianix Zobacz post
No mam nadzieje, że będzie tak, że duchowny 200 lvl będzie więcej bił niż 100 lvl nekro. I że mimo tak drastycznych różnic możliwość wyciągnięcia exp/h bedzie porównywalna.
Wiesz, myślę sobie, że expienie będzie mało istotne, a przede wszystkim "solo style". Według tego o czym wspomniał Selbo to nie należy patrzeć na przyszłość Altaronu z perspektywy świata Tibi i jej podobnych. To jest jak patrzenie na Altaron w krzywym zwierciadle.

Wydaje się, że każda profesja będzie znacznie wyróżniająca się i charakterystyczna. Pewnie dlatego też widoczny jest kierunek: uwydatniania specjalnych umiejętności przypisanych do poszczególnych Gildii (np. ogromne obrażenia w przypadku magów nekromantów alchemików). Stąd wniosek taki aby patrzeć na Gildie z perspektywy uwydatnianych możliwości, które pozyskujemy w nich.

Według mnie to jest bogactwo szeroko podejmowanego hasła: RPG - liczne kierunki rozwoju swojego bohatera, szeroki "wachlarz" umiejętności odpowiednio skomponowany jak smaczna sałatka, gdzie każdy składnik jest potrzebny. W takim przypadku na Altaron należy patrzeć z perspektywy "szerokich horyzontów". Taka gra była by świetna

Natomiast czy się uda? Tego nie wiem...
__________________
Mury to tylko symbol [...]. Prawdziwą twierdzę buduje się z serc i umysłów. Z siły ducha i umiłowania wolności.
Andrzej Pilipiuk - Oko Jelenia. Drewniana Twierdza
dobryziomek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem