Zobacz pojedynczy post
Stare 12-08-14, 15:11   #7
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

Wyzywają mnie, bo są zamknięci w swoim małym hermetycznym światku, stworzonym przez media, prasę, kościół i babcie przy kluskach.
Normalny człowiek a nie człowiek z marginesu jeśli dowiaduje się o tak ważnych sprawach jak NWO zazwyczaj sprawdza czy to prawda.
Margines jednak boi się utracić swojego hermetycznego polipropylenowego postrzegania, dlatego wyzywa.
Nie powiesz mi chyba że ludzie odpowiadający tekstem z reklamy nie są bydłem.

Edit: Śmieszna jest reakcja, wręcz nienawiść do mnie kiedy pisze o np szkodliwości chleba.
Dlaczego jedzą chleb? Bo tak ich wychowano ( wyprodukowano). Babcia jadła, mama jadła, tatuś jadł, ciocia jadła. Gdyby od urodzenia jedli gówno, to taśmowi fabrykanci by jedli gówno, nie kwestionując tego. Teraz głupota jest w modzie. Skoro stado robi TAK a nie inaczej, to inni członkowie stada natychmiast robią to samo.
Powszechnie wiadomo że chleb jest bardzo szkodliwy.

CCO!!!?? CHLEB JEST SZKODLIWY!?!?!? POJEBAŁO CIE SZMATO W DZIEN DOBRY TVN MÓWIĄ ŻE JEST ZDROWY, TO CIAŁO JEZUSA! TY KURWO!

Tak samo jest z religią, która jest farmazonem ( to najłagodniejsze słowo). Wychowano ludzi w obrządku katolickim, który tak naprawdę jest tylko kopią religi z babilonu, która jest kopią pogańskiej religi słońca, którą kościół tak zwalcza. Pewnie i tak Ci którzy mnie wyzywają nie rozumieją nic z tego co napisalem, dlatego posłuże się przykładem.

Wyobraźmy sobie że za 2000 lat ogólnoświatową reliigą jest religia jedzenia gówna. Każdy człowiek na swiecie niemal je gówno, czci gówno i modli się do gówna.
Załóżmy że nagle wśród czcicieli gówna znajdzie się człowiek, który dochodzi do prostej prawdy, że cała ta religia jest cholernym GÓWNEM i kłamstwem. Popuśćmy wodze fantazji, i wyobraźmy sobie że ten człowiek wbija do gry MMORPG i pisze innym, że ta religia jest chora. Z czym się spotyka? z NIENAWIŚCIĄ, SZYDERSTWEM, i innymi.

Prościej się nie da. To mój ostatni post w tym temacie.

Ostatnio edytowane przez Ghall3 ; 12-08-14 o 15:33
Ghall3 jest nieaktywny