Temat: doradca
Zobacz pojedynczy post
Stare 30-07-14, 22:16   #10
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Szczerze? Nikomu tej posady nie życzę, ale fakt faktem ktoś taki być musi.
Swoją drogą, to sam zrezygnowałem z doradcy, ale z wybrańca nie rezygnowałem. Pewnego dnia wchodzę na forum i mnie wyjebali bez głupiej wiadomości "wypierdalaj, nie chcemy Cię". Nie wiem czy było to podyktowane tym, że otwarcie pisałem o tym co mi nie pasuje, ale jeżeli o to chodziło, to naprawdę słowa uznania. Obiecałem sobie, że już nigdy nic tutaj nie zaproponuję i nie będę reklamował tego serwera.

Jak dla mnie to najodpowiedniejszą osobą do objęcia tego stanowiska jest Janela. Dlaczego?
1. Dyspozycyjność - jest bardzo aktywna
2. Znajomość gry - jak to zwykło się u nas mawiać "Janela to altarońska encyklopedia"
3. Wyrozumiałość i empatia - chyba nie ma na serwerze non-pvp osoby, z którą Janela miałaby jakieś zatargi. Często pomaga i doradza na czacie gry lub pomocy.

Mogę wymieniać zalety tej osoby bez końca.

Oczywiście gracza Lord Hordan aka Mcree zgłaszałem i proponowałem Pregusi podczas mojej rezygnacji. Skoro nie chce skorzystać z tego jakże zaszczytnego stanowiska, to nie ma co go zmuszać. Dobrze robi :D

Pozdrawiam.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 30-07-14 o 22:38
tomakeo jest nieaktywny