Temat: To ? Balans ?
Zobacz pojedynczy post
Stare 29-07-14, 07:53   #5
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post

W sumie to o co walczycie to trochę patola, bo nie boli Was, że hape tawis (założyciel tematu) leczy jakoś mało tylko, że inni, którzy mają mniejsze lvle leczą się o te "tylko" 50 mniej. Typowe polaczkowe cebulaczkowe myślenie, ja mam to jest dobrze, a inni mają nie mieć. :<
Patolą to jest Twój upór i udowadnianie świetności altaronu przy jego upadku. Boli nas to tak samo, dlatego każdy pokazuje przykład na miarę swojej sytuacji, że cały ten balans można o kant ekhm... rozbić.... To co przy możliwościach maga nazywane jest maksimum, nie znaczy, że u wojownika będzie podobnie i będzie to dobre ( Mówie tu o 28 mlvl u początkującego maga i o 28mlvlu u 200 woja). Widzisz różnicę? Mag ma 100 hp? Na 10 lvlu? A leczy się tyle co ja na 200. Tak, to mag, tyle, że ja mam 4k hp. Licząc średnio, że obrywam może po 200-400 hity od potworów lecze się za nawet nie połowę tego co dostałam. Dla mnie to jest niedorzeczne, chore i totalnie niezbalansowane (Aż chce się śpiewać : Ooo Altaron nie zbalansowany, tapen tawis mocno zj**any...wychodził na akcje uruboros....)
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny