Zobacz pojedynczy post
Stare 01-07-14, 07:58   #45
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

1. Super. W końcu mogę fajnie postrzelać z bełtów! Ale chwila... przecież nie jestem zwiadowcą :(
2. Misję nekro oficjalnie uznaję za niewykonalną. Kto robił lub próbował robić, ten wie, że bez run leczenia się tego nie da zrobić. Co z tego, że zrobię sobie poty wyzdrowienia (na 135 alchemii) i będę się nimi leczył, skoro nie mam żadnego innego czaru do kombinacji.
Wysysanie życia nie działa na tamtejsze moby, a leczenie z takiego pota = leczeniu z uha.
Nie wiem kto znajdzie się chętny do biegania za mną na follow i napi****lania potów jak dziki luj dziki w ch*j i narażać się na własną śmierć. Przypominam, że używanie potów to używanie przedmiotu, więc taka osoba ani nie może się leczyć za pomocą run, ani bić przeciwników z run. Mag stojący przy rycerzu i wlewający mu potiony do gardła podczas walki z mobami, które spamują aoe. Genius everywhere.


Reszta zmian w porządku. Brakuje tylko ograniczeń lvlowych na runy, no ale cóż... cierpcie tam na PVP.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem